AL-KO TWIN 14000 Premium
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 1000 W Emelőmagasság 9-1 m Szállítási teljesítmény 40-240 liter/perc Jótállás 3 év -
Elérhetőség:
Érdeklődjön!
- Gyártó cikkszám: 112831
- Gyártó: AL-KO
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 3 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 1000 Watt |
| Emelőmagasság | 9-1 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 40-240 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 6/4 coll |
| Max bemerülési mélység | 7 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Max szemcseméret | 30 mm |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP X8 |
| Szállítás várható napja, min. | 2-3 munkanap |
| Részletes ismertető |
Fórum
Írja meg véleményét!
2020. 08. 10.
Rendkívül korrekt cég, gyors és pontos ügyintézés, és szállítás.