Basic+ WC+2
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 600 W Emelőmagasság 8-0 m Szállítási teljesítmény 30-300 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: Basic+ WC+2
- Gyártó: Sanipump
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 9méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 600 Watt |
| Emelőmagasság | 8-0 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 30-300 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 40 mm |
| Max folyadék hőmérséklet | 60 °C |
| Szivattyú ház | műanyag |
| Kábelhossz | 1.7 méter |
| Védelem | IP X4 |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 4,5 méteren 150 liter/perc |
| Súly | 7.67kg |
| Részletes ismertető | Sanipump darálós Basic+ WC +2 összeszerelési útmutató (Katt ide!) |
Leírás
A Sanipump Basic+ WC+2 egy csatlakozásra kész, kompakt, kisátemelő berendezés, alkalmas egy hátsó kiömlésű WC ürítésére, egy kézmosó vagy mosdókagyló vagy piszoár és egy zuhanytálca vagy fürdőkád szennyvizének átemelésére. Motorteljesítménye 600w, elektro-pneumatikus automatikus indítással aktív szénszűrővel rendelkezik.
Olyan helyiség kialakítását teszi lehetővé, melyből a szennyvíz lejtéssel nem vezethető be a csatornába vagy nem áll rendelkezésre megfelelő méretű lefolyócső a természetes elfolyáshoz, mint pl. pince, alagsor. Alkalmas 100% cellulóz alapú WC papír feldolgozására is. A víztere zárt gumitartály, túlfolyás védelemmel. A motor fémházas, a víztéren kívül helyezkedik el, rendkívül csendes működésű. A nyomócsonk mérete DN40.
Tartozék hozzá 2 db külső visszacsapó szelep, bilincsek, záródugók.
A 24 hónapos garancia kiterjeszthető további 12 hónapra.