Calpeda 6SDN 16/33
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 18500 W Emelőmagasság 354-86,5 m Szállítási teljesítmény 50-416,6 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő kb 3 hét
- Gyártó cikkszám: 40S65500000M
- Gyártó: Calpeda
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 18500 Watt |
| Emelőmagasság | 354-86,5 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50-416,6 liter/perc |
| Csatlakozások | 3 coll |
| Nyomó csatlakozás | 3 coll |
| Max bemerülési mélység | 200 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 25 °C |
| Szivattyú átmérő | 151 mm |
| Szivattyú ház | rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | rozsdamentes acél AISI 430 F |
| Járókerék | NORYL |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállított mennyiség 90 méteren (9bar) | 410 liter/perc |
| Szállított mennyiség 100 méteren (10bar) | 405 liter/perc |
| Szállított mennyiség 110 méteren (11bar) | 400 liter/perc |
| Szállított mennyiség 120 méteren (12bar) | 395 liter/perc |
| Szállított mennyiség 130 méteren (13bar) | 390 liter/perc |
| Szállított mennyiség 140 méteren (14bar) | 385 liter/perc |
| Szállított mennyiség 150 méteren (15bar) | 375 liter/perc |
| Szállított mennyiség 160 méteren (16bar) | 365 liter/perc |
| Szállított mennyiség 170 méteren (17bar) | 355 liter/perc |
| Szállított mennyiség 180 méteren (18bar) | 350 liter/perc |
| Szállított mennyiség 190 méteren (19bar) | 340 liter/perc |
| Szállított mennyiség 200 méteren (20bar) | 330 liter/perc |
| Szállított mennyiség 210 méteren (21bar) | 320 liter/perc |
| Szállított mennyiség 220 méteren (22bar) | 310 liter/perc |
| Szállított mennyiség 230 méteren (23bar) | 305 liter/perc |
| Szállított mennyiség 240 méteren (24bar) | 295 liter/perc |
| Szállított mennyiség 250 méteren (25bar) | 285 liter/perc |
| Szállított mennyiség 260 méteren (26bar) | 275 liter/perc |
| Szállított mennyiség 270 méteren (27bar) | 265 liter/perc |
| Szállított mennyiség 280 méteren (28bar) | 245 liter/perc |
| Szállított mennyiség 290 méteren (29bar) | 230 liter/perc |
| Szállított mennyiség 300 méteren (30bar) | 200 liter/perc |
| Szállított mennyiség 310 méteren (31bar) | 170 liter/perc |
| Szállított mennyiség 320 méteren (32bar) | 145 liter/perc |
| Szállított mennyiség 330 méteren (33bar) | 120 liter/perc |
| Szállított mennyiség 340 méteren (34bar) | 90 liter/perc |
| Szállított mennyiség 350 méteren (35bar) | 60 liter/perc |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!