Calpeda 6SDN 21/7 4”-os motorral
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 4000 W Emelőmagasság 75,5-16 m Szállítási teljesítmény 83,3-550 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő kb 3 hét
- Gyártó cikkszám: 40S65600000M
- Gyártó: Calpeda
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 5500 Watt |
| Emelőmagasság | 75,5-16 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 83,3-550 liter/perc |
| Csatlakozások | 3 coll |
| Nyomó csatlakozás | 3 coll |
| Max bemerülési mélység | 200 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Szivattyú átmérő | 151 mm |
| Szivattyú ház | rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | rozsdamentes acél AISI 430 F |
| Járókerék | NORYL |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szállított mennyiség 20 méteren (2bar) | 540 liter/perc |
| Szállított mennyiség 30 méteren (3bar) | 500 liter/perc |
| Szállított mennyiség 40 méteren (4bar) | 450 liter/perc |
| Szállított mennyiség 50 méteren (5bar) | 400 liter/perc |
| Szállított mennyiség 60 méteren (6bar) | 320 liter/perc |
| Szállított mennyiség 70 méteren (7bar) | 160 liter/perc |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!