Calpeda MPCM 31/A
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 750 W Emelőmagasság 15,5-6,2 m Szállítási teljesítmény 50-300 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 66E20031000
- Gyártó: Calpeda
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 750 Watt |
| Emelőmagasság | 15,5-6,2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50 - 300 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | 2 coll |
| Nyomó csatlakozás | 1 1/2 coll |
| Max szívómélység | 7 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 60 °C |
| Szivattyú ház | Üvegszál erősítésű NORYL |
| Tengely | Rozsdamentes acél |
| Tengelytömítés | FPM - Szén-kerámia |
| Járókerék | NORYL, PPO-GF30 |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IP X4 |
| Súly | 12.2kg |
| Részletes ismertető | A Calpeda MPCM 31/A részletes ismertetője |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!