Foras DC 100/2 T
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 1350 W Emelőmagasság 9,4-5,7 m Szállítási teljesítmény 50-300 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Érdeklődjön!
- Gyártó: Pentax
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 1350 Watt |
| Emelőmagasság | 9-5 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50-300 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 2 coll |
| Max bemerülési mélység | 5 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 35 mm |
| Szivattyú ház | Öntvény |
| Tengely | Rozsdamentes acél AISI 430 |
| Járókerék | Rozsdamentes acél - Vortex |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Súly | 13,5kg |
| Részletes ismertető | Foras DC 100/2 T angol nyelvű termékismertetője |
Leírás
A Foras DC 100/2 T szennyvíz szivattyú a Pentax DG 100/2T szennyvízszivattyú ikertestvére, alkalmazható koptató hatástól mentes, nem agresszív, a szivattyú anyagát meg nem támadó, nem robbanásveszélyes folyadékok szállítására.
A Foras DC 100/2 T merülőszivattyú a lakossági szektorban az erősen szennyezett víz eltávolítására ajánlott. Vortex rozsdamentes acél járókerékkel rendelkezik, ami lehetővé teszi 35 mm átmérőnél nem nagyobb szilárd lebegő részeket, is tartalmazó víz szivattyúzását. Kiválóan alkalmas nyaralókban, villákban és családi házakban víztelenítési munkálatokra, szennyvíz és hígtrágya, belvíz, enyhén saras víz kezelésére. Alkalmas még tavak, medencék, tartályok és aknák szivattyúzási, átemelési feladataira.