FORAS JA 126/2 M
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 880 W Emelőmagasság 48,5-23 m Szállítási teljesítmény 10-70 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 3-5 hét
- Gyártó cikkszám: 113FJA1262
- Gyártó: Pentax
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 50méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 880 Watt |
| Emelőmagasság | 48,5-23 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 10-70 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | 1 col belső menet |
| Nyomó csatlakozás | 1 col belső menet |
| Max folyadék hőmérséklet | 50 °C |
| Maximum környezeti hőmérséklet | 40 °C |
| Szivattyú ház | Vasöntvény |
| Tengely | AISI 416 Rozsdamentes acél |
| Tengelytömítés | Kerámia-grafit-NBR |
| Járókerék | Rozsdamentes acél |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IPX4 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 14,5kg |
| Részletes ismertető |
Leírás
FORAS JA önfelszívó kerti szivattyú INOX járókerékkel
Lakossági vízellátási feladatokhoz használható jet rendszerű kerti szivattyú a Pentax gyártótól. Képes gázos vizű kutakból is kivenni vizet egészen 9 méteres szívómélységig. Jellemzően öntözésre és házi vízellátásra használható, de képes átfejtési feladat elvégzésére is. Robosztus vasöntvényháza, speciális festése és minőségi szerkezeti anyagai biztosítják a hosszú élettartamot és megbízható üzemelést. A szivattyú használható áramláskapcsolóval öntözőrendszer vagy kerti csap automatikus ellátására vagy nyomáskapcsolóval és hidrofor tartállyal lakóházak vízellátásához.
A FORAS szivattyúk szervizháttérrel és alkatrészellátással is rendelkeznek.
Felhasználási területek
- Kézi vagy automata öntözés pl. kerti locsolás; öntöző- vagy csepegtetőrendszer ellátása
- Házi vízellátás
- Átfejtési feladat
- Keringetési feladat pl. hőszivattyús rendszerben
Használati korlátok
Tiszta víz szállítására alkalmas készülék.
Telepítése szellőzött, fagytól, esőtől és erős UV sugárzástól védett helyre ajánlott.
Maximum +50°C-os tiszta víz szivattyúzható vele.
Maximális üzemi környezeti hőmérséklet +40 °C.
A szivattyú motorjának sűrű kapcsolását javasolt elkerülni. Általában a megengedett kapcsolási szám 20/óra.
Műszaki információk
Szivattyúház: vasöntvény 1"-os belső menetes szívó- és nyomócsonkkal
Járókerék: Rozsdamentes acél (A2 / AISI 304)
Tengelytömítés: Grafit-Kerámia-NBR elasztomer
Motor tengely: AISI 416 rozsdamentes acél
Motor:
2 pólusú indukciós motor.
Egyfázisú, 1x230V, 50Hz
P2 0,88kW, P1 1,14kW
Üzemi áram: 5.2A