Grundfos JP 4-54 PT-H
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 1130 W Emelőmagasság 48-2 m Szállítási teljesítmény 3,3-76,6 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 99463876
- Gyártó: Grundfos
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 46méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 1130 Watt |
| Emelőmagasság | 48-2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 3,3-76,6 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | 1 col |
| Nyomó csatlakozás | 1 col |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Szivattyú ház | Rozsdamentes acél EN 1.4301 |
| Járókerék | Kompozit |
| Kábelhossz | 1.5 méter |
| Védelem | IP 44 |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 26 méteren 50 liter/perc |
| Súly | 20kg |
| Részletes ismertető |
Leírás
Ez a házi vízmű, jelen konstrukcióban, szárazon futás elleni védelemmel nem rendelkezik.
A Grundfos JP 4-54 PT-H házi vízmű egy Grundfos szivattyúból, nyomáskapcsolóból, nyomásmérő órából és egy 20 literes fekvő tartályból áll.
Dupla kifolyócsonkkal a könnyű telepítés érdekében, és egy nyomástartállyal, hogy csökkentse a vízkalapácsot a csőrendszerben.
A házi vízmű állandó nyomást és automatikus indítást és leállítást biztosít, melyről a nyomáskapcsoló gondoskodik.
A nyomástartály minimalizálja a ki és bekapcsolások számát, mivel a tartályban lévő vizet a szivattyú képes kiszivattyúzni, a motor beindítása nélkül, alacsony vízfogyasztáskor, vagy abban az esetben, ha valahol szivárgás van. A robosztus felépítésnek és korrózió mentes anyagoknak köszönhetően időtálló.
A szivattyú képes 8 méter mélyről felszívni a vizet. Az önfeltöltő szivattyú biztosítja a stabil működést, mivel képes a levegő és víz keverékét is felszívni, míg a pumpa az optimális folyadék kondíciókat el nem éri.
A szivattyúba beépített hőfokkapcsoló gondoskodik a túlmelegedés elleni védelemről, mely magas működési hőmérséklet esetén azonnal lekapcsolja a szivattyút. A motor levegőhűtéses, mely zárt, magas élettartamú csapágyakkal van felszerelve.
Fórum
Teszi a dolgát.
Gyors szállítás!