LEO AMSm 70/0.75
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 750 W Emelőmagasság 30-23 m Szállítási teljesítmény 30-80 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Jelenleg nem elérhető
- Gyártó: Leo
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 30méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 750 Watt |
| Emelőmagasság | 30-23 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 30-80 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | 1 1/4 col |
| Nyomó csatlakozás | 1 col |
| Max szívómélység | 6 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 85 °C |
| Maximum környezeti hőmérséklet | 40 °C |
| Szivattyú ház | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengelytömítés | Szilícium-karbid/Grafit |
| Járókerék | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IPX 4 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 14kg |
| Részletes ismertető |
Leírás
Leo AMS centrifugál szivattyú
A Leo AMSm 70/0,75 egy egyfázisú, egy járókerekes centrifugál szivattyú mely jó megoldás házi vízellátásra, csővezeték nyomásfokozására, kerti locsolásra, üvegház vízellátására, állatok vízellátására, ipari, bányászati felhasználásra, cégek, magas épületek vízellátásának megoldására, központi légkondicionáló és központi fűtés keringetésére, +85 °C alatti nem agresszív folyadékok szállítására.
A szivattyúmotor teljesítménye 750W. E mellett a szivattyú képes akár 80 liter folyadék/perc továbbítására. A réz tekercselt motor belső hővédelemmel van ellátva, tömítése szilícium-karbid/grafit. Védettségi osztály IPX 4, szigetelési osztály F. Ajánlott maximális üzemi hőmérséklet +40 °C.
A szivattyúház, a járókerék és maga a tengely rozsdamentes acél AISI 304 anyagból készült.