Leo XST 65-200/150
-
Feszültség 400 V Teljesítmény 15000 W Emelőmagasság 46-33 m Szállítási teljesítmény 900-1800 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Érdeklődjön!
- Gyártó cikkszám: 213LXST652084
- Gyártó: Leo
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 15000 Watt |
| Emelőmagasság | 33-46 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 1800-900 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | DN 80 |
| Nyomó csatlakozás | DN 65 |
| Max szívómélység | 8 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 85 °C |
| Szivattyú ház | Vasöntvény |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IP54 |
| Súly | 203kg |
| Részletes ismertető | Leo XST termékismertető (Katt ide!) |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!