Lowara CEA 70/5NV/A
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 550 W Emelőmagasság 28,8-20,2 m Szállítási teljesítmény 30-80 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 1-2 hét
- Gyártó cikkszám: 107330144XAA
- Gyártó: Lowara
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 31méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 550 Watt |
| Emelőmagasság | 28,8-20,2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 30-80 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | 6/4 coll |
| Nyomó csatlakozás | 1 coll |
| Max szívómélység | 7 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 110 °C |
| Szivattyú ház | AISI 316 |
| Tengely | AISI 316 |
| Tengelytömítés | Kerámia-Szén FPM elasztomer |
| Járókerék | AISI 316 |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IP55 |
| Súly | 11.6kg |
| Részletes ismertető | |
| Lowara viszonteladó | ![]() |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
