Pedrollo 4PSm/0,50 HP szivattyú motor
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 370 W Fordulatszám 2800 rpm Névleges áram 3,6 A Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Érdeklődjön!
- Gyártó cikkszám: 4ZPM05A1
- Gyártó: Pedrollo
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Fordulatszám | 2845rpm |
| Teljesítmény | 370 Watt |
| Max bemerülési mélység | 100 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Védelem | IP 68 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 8,2kg |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!