Pedrollo 4SR 1/50 S-PD
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 2200 W Emelőmagasság 338-155 m Szállítási teljesítmény 5-30 liter/perc Jótállás 3 év -
Elérhetőség:
Érdeklődjön!
- Gyártó cikkszám: 49480050WLA
- Gyártó: Pedrollo
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 350méter |
| Jótállás | 3 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 2200 Watt |
| Emelőmagasság | 338-155 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 5-30 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 1 1/4 col |
| Max bemerülési mélység | 200 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Homoktűrés | 200 g/m3 |
| Szivattyú átmérő | 100 mm |
| Szivattyú ház | AISI 304 rozsdamentes acél |
| Tengely | AISI 304 rozsdamentes acél |
| Tengelytömítés | Grafit/Kerámia/NBR |
| Járókerék | Delrin |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Védelem | IP68 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 28,1kg |
| Részletes ismertető | Pedrollo 4SR részletes termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
"S" szériás, magas hatásfokú, háromfázisú csőszivattyú a Pedrollo-tól
A 4SR-S széria a korábbi F jelölésű csőszivattyúk utódja. Megújult külsővel és belsővel, immár jobb hatásfok és még magasabb homoktűrés jellemzi. A búvárszivattyú átmérője 100 mm (4"), így legalább 115 mm-es belső átmérőjű fúrt kútba telepíthető le. A szivattyú két NEMA szabványos részből épül fel, mely egyrészt az "S" hidraulika, másrészt a Pedrollo 4PD motor. Gyári kábelhossza kb. 2 méter, mely vízmentesen meghosszabbítható igénynek megfelelően öntőgyantás kapszulás toldással. Tiszta víz szállítására alkalmas a lakossági és az ipari szektorban egyaránt.
A 4SR 1/50-S-PD szivattyú kifejezetten kis vízhozamú kutakhoz és kis vízigényű feladatokhoz javasolt az alacsony szállítási teljesítménye miatt. pl. vízgyűjtők töltése, hétvégi ház vízellátása, csepegtető rendszer megtáplálása stb. A szivattyú visszafojtható egészen 5 liter/percig egy golyóscsappal vagy tolózárral.
Kábeltoldási segédlet
| 69 méterig | 4x1,5mm2 H07RNF (link) |
| 115 méterig | 4x2,5mm2 H07RNF (link) |
| 184 méterig | 4x4mm2 H07RNF (link) |
| 277 méterig | 4x6mm2 H07RNF |
| 462 méterig | 4x10mm2 H07RNF |
| 739 méterig | 4x16mm2 H07RNF |
Felhasználási területek
- Víztározó, ciszterna, IBC tartály, állatitató stb. töltése akár 300 méteres mélységből
- Házi vízellátás hidrofor tartállyal maximum 270 méteres veszteségig
- Csepegtető rendszer ellátása nagy mélységű fúrt kútból
- Kis vízigényű szórófejek üzemeltetése
Használati korlátok
- Tiszta víz szállítására alkalmas szivattyú
- Maximális megengedett folyadékhőmérséklet: +35°C
- Maximális bemerülési mélység 4PD motorral a nyugalmi vízszint alá: 200 méter
- Minimális kút belső átmérő: 115 mm
- Minimális áramlási sebesség a motor megfelelő hűtéséhez: 8 cm/sec
- Indítások száma: 20/óra
- Homoktűrés: 200 g/m3
Műszaki adatok
- Szivattyúház és nyomócsonk: AISI 304 rozsdamentes acél ISO 228/1 szabvány szerinti 5/4" belső menetes nyomócsonkkal
- Visszacsapó szelep nemesacélból
- Motortartó: saválló acélból NEMA szabvány szerint
- Járókerekek és diffúzorok: Delrin járókerék, Noryl diffúzor
- Szivattyú tengely: AISI 304 acél
- Szivattyú csapágy: AISI 316L króm-oxiddal bevonva a homok ellen
- Tengelykapcsoló: Rozsdamentes acél
- Szűrő: Rozsdamentes acél
- Kábelvédő burkolat: AISI 304 saválló acél
- Motor:
Háromfázisú, 3x230/400V 50Hz 2,2kW 3HP
S1, folyamatos üzemre tervezve
Üzemi áram (230/400V): 10.6 / 6.1 A
Indítóáram: 47.7 / 27.45 A
cosφ: 0.74