Pedrollo 4SR 4/72 S - PD
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 7500 W Emelőmagasság 547-202 m Szállítási teljesítmény 20-100 liter/perc Jótállás 3 év -
Elérhetőség:
Száll idő 2-3 hét
- Gyártó cikkszám: 49480472WLA
- Gyártó: Pedrollo
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 576méter |
| Jótállás | 3 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 7500 Watt |
| Emelőmagasság | 547-202 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 20-100 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 1 1/4 col |
| Max bemerülési mélység | 200 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Homoktűrés | 200 g/m3 |
| Szivattyú átmérő | 100 mm |
| Szivattyú ház | AISI 304 rozsdamentes acél |
| Tengely | AISI 304 rozsdamentes acél |
| Tengelytömítés | Grafit/Kerámia/NBR |
| Járókerék | Delrin |
| Kábelhossz | 3.6 méter |
| Védelem | IP68 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 396 méteren 70 liter/perc |
| Súly | 54kg |
| Részletes ismertető | Pedrollo 4SR részletes termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
Magas homoktűrésű háromfázisú Pedrollo csőszivattyú
A 4SR-S széria a korábbi F jelölésű csőszivattyúk utódja. Megújult külsővel és belsővel, immár jobb hatásfok és még magasabb homoktűrés jellemzi. A búvárszivattyú átmérője 100 mm (4"), így legalább 115 mm-es belső átmérőjű fúrt kútba telepíthető le. A szivattyú két NEMA szabványos részből épül fel, mely egyrészt az "S" hidraulika, másrészt a Pedrollo 4PD motor. Gyári kábelhossza kb. 3,6 méter, mely vízmentesen meghosszabbítható igénynek megfelelően öntőgyantás kapszulás toldással. Tiszta víz szállítására alkalmas a lakossági és az ipari szektorban egyaránt.
A 4SR 4/72-S-PD szivattyú teljesítménye a lakossági és kisipari szektorban használható ki a legjobban rendkívül mély kutakból, hatalmas távolságokra való vízszivattyúzáshoz vagy jelentős szintkülönbségekkel rendelkező terepen pl. dombtetőn lévő épület vízellátása, öntözés, töltés vagy ürítés ellátása, állatitató vízellátása stb. A szivattyú visszafojtható egészen 20 liter/percig egy golyóscsappal vagy tolózárral.
Kábeltoldási segédlet
| 21 méterig | 4x1,5mm2 H07RNF (link) |
| 45 méterig | 4x2,5mm2 H07RNF (link) |
| 72 méterig | 4x4mm2 H07RNF (link) |
| 108 méterig | 4x6mm2 H07RNF |
| 180 méterig | 4x10mm2 H07RNF |
| 288 méterig | 4x16mm2 H07RNF |
| 450 méterig | 4x25mm2 H07RNF |
Felhasználási területek
- Víztározó, ciszterna, IBC tartály, állatitató stb. töltése akár 500 méteres mélységből
- Házi vízellátás hidrofor tartállyal maximum 450 méteres veszteségig
- Csepegtető rendszer ellátása fúrt kútból
- Öntözőrendszer ellátása maximum 450 méteres veszteségig
Használati korlátok
- Tiszta víz szállítására alkalmas szivattyú
- Maximális megengedett folyadékhőmérséklet: +35°C
- Maximális bemerülési mélység 4PD motorral a nyugalmi vízszint alá: 200 méter
- Minimális kút belső átmérő: 115 mm
- Minimális áramlási sebesség a motor megfelelő hűtéséhez: 8 cm/sec
- Indítások száma: 20/óra
- Homoktűrés: 200 g/m3
Műszaki adatok
- Szivattyúház és nyomócsonk: AISI 304 rozsdamentes acél ISO 228/1 szabvány szerinti 5/4" belső menetes nyomócsonkkal
- Visszacsapó szelep nemesacélból
- Motortartó: saválló acélból NEMA szabvány szerint
- Járókerekek és diffúzorok: Delrin járókerék, Noryl diffúzor
- Szivattyú tengely: AISI 304 acél
- Szivattyú csapágy: AISI 316L króm-oxiddal bevonva a homok ellen
- Tengelykapcsoló: Rozsdamentes acél
- Szűrő: Rozsdamentes acél
- Kábelvédő burkolat: AISI 304 saválló acél
- Motor:
Háromfázisú, 3x400V 50Hz 7,5kW 10HP
S1, folyamatos üzemre tervezve
Üzemi áram (400V): 17.5 A
Indítóáram: 91 A
cosφ: 0.76