Pedrollo RXm 2-GM 10m tápvezetékkel
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 370 W Emelőmagasság 9,5 - 2,8 m Szállítási teljesítmény 20 - 190 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 2-3 munkanap
- Gyártó cikkszám: 48TXPG12A1U
- Gyártó: Pedrollo
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 370 Watt |
| Emelőmagasság | 9,5-2,8 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 20-190 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 5/4 coll belső menet |
| Max bemerülési mélység | 10 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 50 °C |
| Max szemcseméret | 10 mm |
| Szivattyú ház | Rozsdamentes acél AISI 304 |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN 10088-3-1.4104 |
| Tengelytömítés | STA-12R SIC Kerámia Szilícium-karbid NBR |
| Járókerék | Rozsdamentes acél - Vortex |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP X8 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 6,6kg |
| Részletes ismertető |
Leírás
Pedrollo RX elektromos búvárszivattyú szintkapcsolóval
A Pedrollo RXm 2-GM szivattyú koptató hatású anyagot nem tartalmazó, tiszta és enyhén szennyezett víz ürítésére alkalmas. Ez a merülőszivattyú kisebb elöntött helyiségek (garázsok, pincék, boxok, aknák) vízmentesítésére, háztartási szennyezett vizek (mosogatóvíz, mosóvíz) és gyűjtőciszternák ürítésére ajánlottak. A visszamaradó vízszint ~14 mm.
Az alkalmazott konstrukciós megoldások, a kiváló minőségű anyagok, mint a rozsdamentes acélból készült járókerék, a motor totális hűtése a szivattyúzott folyadék által, valamint a dupla tengelytömítés garantálják az egyszerű és biztonságos, hosszútávú használatot. A Pedrollo RXm 2-GM szivattyú szintkapcsolóval rendelkezik, amely megakadályozza annak szárazon futását, ami általában a szivattyúk nagy százalékának tönkremenetelét okozza. További előnye, hogy kevesebb helyet igényel, mint az úszókapcsolós változatok, így akár egy 24x24 cm-es zsompban is problémamentesen képes üzemelni.
Tipikus alkalmazási területei
- vízbetörés utáni kármentesítés
- aknák, boxok, garázsok, pincék vízmentesítése
- háztartási szennyezett víz kiemelése a csatornába pl. mosogatóvíz, fürdővíz stb.
- medencék, ciszternák ürítése
Használati korlátok
- az RX szivattyú 10 méterig meríthető a víz szintje alá
- maximum +50 °C-os folyadék szállítására alkalmas folyamatos üzemben, de szakaszosan 3 percig akár 90 °C-os víz szivattyúzására is megfelelő
- a fenéktől számított 14 mm-ig képes üríteni
- lebegő szemcseáteresztés 10 mm-ig
Szerkezeti felépítése
- Rozsdamentes acél szivattyúház 5/4" belső menetes csatlakozással
- Szívórács nemesacélból, melynek áteresztése 10 mm
- Rozsdamentes acél diffúzor
- AISI 304 nemesacél járókerék
- Motortartó rozsdamentes acélból
- Motorházfedél AISI 304 acélból
- AISI 431 rozsdamentes motortengely
- STA-12R kerámia/grafit/NBR dupla tengelytömítés közbeiktatott olajkamrával
12x19x5 szimeringgel - Kondenzátor (Egyfázisú típusok esetén.)
- Villanymotor
0,37kW, 230V, 50Hz
Tekercselésbe épített hővédelemmel.
S1: folyamatos üzemre tervezve
Szigetelési osztály: F
Védettség: IPX8
Üzemi áramfelvétel: 2A - Tápkábel Schuko villásdugóval (10 m)
H07 RN-F - Szintkapcsoló (Kizárólag egyfázisú típusoknál!)
Pedrollo RXm 2-GM szivattyú = minőség, megbízhatóság!