Pedrollo SAR 100-ZXm 1A/40
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 600 W Emelőmagasság 10,5-1,5 m Szállítási teljesítmény 25-400 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Érdeklődjön!
- Gyártó cikkszám: KSF10SDZE3AA1U
- Gyártó: Pedrollo
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 600 Watt |
| Emelőmagasság | 10,5-1,5 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 25-400 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 6/4 coll |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 40 mm |
| Szivattyú ház | Öntvény, menetes csatlakozóval ellátva ISO 228/1 |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN 10088-3-1.4104 |
| Tengelytömítés | STA-12R Kerámia-Grafit-NBR |
| Járókerék | Technopolimer - Vortex |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP X8 |
| Részletes ismertető | A Pedrollo SAR sorozat termékismertetője |
Leírás
Iszapos vagy erősen szennyezett vizek átemelésére is alkalmas.
Felszereltség:
- 100 literes polipropilén tartály fedéllel
- úszókapcsolóval ellátott szivattyú
- 10 méteres betáp vezeték dugvillával
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!