Pedrollo TOP 2 - GM 10m tápvezetékkel
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 370 W Emelőmagasság 8-1 m Szállítási teljesítmény 20-220 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 2-3 munkanap
- Gyártó cikkszám: 48TOP12A1USJR
- Gyártó: Pedrollo
-
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 370 Watt |
| Emelőmagasság | 8 - 1 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 20 - 220 l/perc |
| Nyomó csatlakozás | 5/4 coll külső menet |
| Max bemerülési mélység | 3 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 10 mm |
| Szivattyú ház | Technopolimer |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN 10088-3-1.4104 |
| Tengelytömítés | STA-12R Kerámia-Grafit-NBR |
| Járókerék | Noryl FE1520PW |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP X8 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 6,2kg |
| Részletes ismertető |
Pedrollo TOP 2 - GM termékismertető (Katt ide!) Pedrollo TOP 2 - GM angol nyelvű termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
Pedrollo elektromos búvárszivattyú szintkapcsolós kialakításban
A Pedrollo TOP 2 - GM 10m tápvezetékkel szivattyú enyhén szennyezett víz eltávolítására lett megtervezve. Szennyezett víznek tekinthető az esővíz, zuhanyzóból, mosogatóból, mosógépből érkező víz, talajvíz stb. Vortex járókerekének köszönhetően a megakadás esélye minimális. Szilárd, lebegő szemcséket maximum 10 mm-es átmérőig képes kijuttatni. Köpenyhűtéses kialakításának köszönhetően a beszívott víz folyamatos hűtést biztosít a motornak, így nem szükséges a szivattyú teljes víz alá merítése. Oldalára erősített szintkapcsolója miatt helyigénye kifejezetten alacsony, így kisebb méretű zsompokban és tartályokban is elhelyezhető.
Felhasználási területek
- aknák, medencék, vízgyűjtők, tartályok víztelenítése
- tiszta vagy enyhén szennyezett víz átemelése
- kármentesítés vízbetörés után pl. elárasztott helyiségek víztelenítése
- vízbetörés megelőzése nagy esőzések alatt pl. garázs vagy pince előtti zsompban / kisebb aknában / tartályban való elhelyezés
- liftakna víztelenítés
- nagyobb mennyiségű kondenzvíz eltávolítása tartályból / gyűjtőből
Felhasználási korlátai
Tiszta és enyhén szennyezett víz illetve a szerkezeti anyagaira kémiailag semleges folyadékok szállítására alkalmas, melyek nem tartalmaznak erősen koptató szilárd szemcséket.
Szennyvíz, üzemanyag és erős vegyszerek szállítására nem alkalmas.
Folyadékhőmérsékleti határok: 0-40°C
Szakaszon üzemben +90°C, maximum 3 percig.
A szivattyú maximum 3 méterig meríthető be a víz szintje alá.
A vízben található lebegő, szolid szennyeződéseket maximum 10 mm átmérőig képes kijuttatni.
Ürítési szintje a talptól számítva 14 mm, mely azt jelenti, hogy ennyi víz fog visszamaradni kikapcsolás után.
Folyamatos üzemre képes egyrészt S1 motorja, másrészt köpenyhűtése miatt.
Javasolt minimum tömlő- vagy csőátmérő a hatékony működéshez: 1 1/4" (Belső átmérőben 32 mm)
Minimális aknaméret vagy tartályméret:
22 cm szélesség x 22 cm hosszúság x 35 cm mélység/magasság
Szerkezeti felépítése
Technopolimer szivattyútest 5/4" (1 1/4") külső menetes csatlakozóval.
Szintkapcsoló. (GM) Bekapcsolási szintje 140 mm-nél.
Alsó mechanikus szűrő és beszívórész technopolimerből. Szűrés 10 mm átmérőig.
Technopolimer diffúzor és járókerék. A járókerék VORTEX típusú az alacsony megakadási esély biztosítása érdekében.
Motorköpenye és pajzsa AISI 304 rozsdamentes acél.
Tengelye AISI 431 nemesacél.
Tengelytömítés: (Dupla)
- STA-12R csúszógyűrűs tengelytömítés
Anyaga: Kerámia-Grafit-NBR - Szimering: 12x19x5
Csapágyak: 2 db 6201 ZZ
Tápkábel hossza: 10 méter, villásdugóval szerelve.
A TOP-GM szivattyú motorja
Egyfázisú, 230-240V, 50Hz, 370W.
Beépített hővédelemmel ellátva.
S1: folyamatos üzemre tervezve
Üzemi kondenzátora 10 μF 450 VL.
Áramfelvétel: 2 A
Védettség IPX8
Szigetelési osztály: F
Gyári tartozék
D35 / Belső 35 mm átmérőjű tömlőhöz való csatlakozó.