Pedrollo VXm 20/35-MF
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 1500 W Emelőmagasság 15-1,5 m Szállítási teljesítmény 50-600 liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 48SGV92C2A1U
- Gyártó: Pedrollo
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Fordulatszám | 2900rpm |
| Teljesítmény | 1500 Watt |
| Emelőmagasság | 15-1,5 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50-600 l/perc |
| Csatlakozások | Belső menetes |
| Nyomó csatlakozás | 6/4 col |
| Max bemerülési mélység | 5 méter |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 40 mm |
| Szivattyú átmérő | 204 mm |
| Szivattyú ház | Rozsdamentes acél AISI 316L menetes csatlakozóval |
| Tengely | Rozsdamentes acél AISI 316L |
| Tengelytömítés | MG1-14D SIC Szilícium-karbid Grafit NBR |
| Járókerék | Vortex típusú rozsdamentes acél AISI 304 |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Védelem | IP X8 |
| Szigetelési hőosztály | F |
| Súly | 19.40kg |
| Részletes ismertető |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!