Saci MAGNUS-4 1000 IE3 126m3/h H=10m 10,0HP 230V/400V

  • Elérhetőség:
    Érdeklődjön!
  • Gyártó cikkszám: 054126
  • Átlagos értékelés:
  • Gyártó: Saci
Ár: 1.129.000 Ft (888.976 Ft + ÁFA)
Villámgyors
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk

Termékfülek

Paraméterek

Tulajdonság Érték
Max emelőmagasság 18méter
Jótállás 3 év
Feszültség 3 Volt
Teljesítmény 7500 Watt
Emelőmagasság 18-6 m
A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények 450-2633 liter/perc
Szívó csatlakozás D 110
Nyomó csatlakozás D 110
Szivattyú ház Üvegszállal erősített polipropilén
Tengely AISI 316 rozsdamentes acél
Járókerék Üvegszállal erősített polipropilén
Kábelhossz 0 méter
Védelem IP55
Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon 10 méteren 2100 liter/perc
Súly 76kg

Leírás

A Saci Magnus egy három fázisú medence vízforgató szivattyú, mely alkalmas sós víz/ tenger víz keringtetésére, akár folyamatos üzemelés mellett is.  A Saci Magnus medence vízforgató szivattyú nagy méretű medencékhez lett kitalálva, alkalmas aquaparkok üzemeltetéséhez. A maximális szállítandó közeg +40 °C fokos lehet.

A szivattyú rendelkezik egy nagyobb méretű előszűrővel, mely a kisebb-nagyobb szerves/ szervetlen részecskéket kiszűri a vízből. Ez igen hasznos, hiszen nem dugul el tőle a csőrendszer, ráadásul a medencébe sem jut vissza az így megszűrt szennyeződés. A szűrő teteje átlátszó műanyag, így láthatjuk, ha a szűrő megtelt és ki kell tisztítani. A Saci Magnus OTH engedéllyel rendelkezik.

A medence vízszivattyú robosztus felépítésű, tengelye, akárcsak tengelytömítése AISI 316 rozsdamentes acélból készült, hogy igazán időtálló legyen. A járókerék és a szivattyú háza kopásálló, üvegszállal erősített polipropilén. A csatlakozások DN 100. (Karima nem tartozék!) A szivattyú IE3 aszinkron motorral szerelt, 1450 RPM-es, 10 LE teljesítményig. Védelem IP 55, szigetelési osztály F.

A Saci Magnus nagy hatásfokú, motorral van szerelve. A szivattyú szállítás közben is igen halk. A szivattyú motor egyik része sem érintkezik a szállított közeggel. A Saci Magnus professzionális megoldás, professzionális problémákra. A szivattyú modern, és igyekszik minden igényeket kielégíteni.

Fórum

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!