Aquastrong szivattyú webáruház
Az Aquastrong cég az 1990-es években alakult, Olaszországban, mint egy mindenre kiterjedő szivattyúzási megoldásokat kínáló cég. Az Aquastrong fejleszt és gyárt szivattyúkat házakhoz, házivízellátásra, kertekhez locsolásra, mezőgazdasági felhasználásra és kereskedelmi célokra. A cég kínában gyártatja szivattyúit, azonban olasz fegyület mellett, minőségre törekedve, hogy megbízható szivattyúk kerüljenek ki a gyárból. Napjajinkban az Aquastrong vállalati stratégiája lehetővé teszi, hogy a legjobb ár/érték arányú szivattyúkat dobja piacra. A gyártás fontos része a minőség ellenőrzés az első alkatrészektől a gyártás végéig. Az eredmény rengeteg elégedett vásárló, és egy igazán kedvelt márkanév. tovább olvas >>>
Aquastrong EQm 60
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 43-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 3-33 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 60/41
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 500 W |
| Emelőmagasság | 36-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-45 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ESP 8-7/0.18I
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 180 W |
| Emelőmagasság | 6-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 90/46
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 38-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ESP 9-7.5/0.25I
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 7-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EGm/1A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 17-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-260 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 60/41-24CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 500 W |
| Emelőmagasság | 36-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EKP 554
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 10-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-275 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EKP 804
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 800 W |
| Emelőmagasság | 11-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-290 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EKP 904
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 14-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-325 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 90/46-24CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 18-38 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 180/42
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 39-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EKP 1104
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 15-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-375 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 90/55-24CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 48-26 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 180/51
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 40-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 100/76
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 62-36 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 60/41-50CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 500 W |
| Emelőmagasság | 36-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ECm25/160B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 29-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-180 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ESP 14-7/1.1ID darálós szennyvízszivattyú
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 7-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-235 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EHm/5AM
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 22-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-490 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ESP 20-9/1.1I
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 9-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-320 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 90/46-50CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 38-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EKP 1604
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Emelőmagasság | 17-4 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 90/55-50CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 48-26 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ECm25/160A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 36-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-210 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ESP 18-12/1.3ID darálós szennyvízszivattyú
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Emelőmagasság | 12-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 35-310 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EHm/6B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 14-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-850 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 180/42-24CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 32-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EKP 2204
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 18-4 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 180/51-24CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 40-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 180/42-50CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 32-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EJWm 180/51-50CL
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 40-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EHm/6A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 19-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 2ECm25/160A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 60-28 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-180 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 32-125/7
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 16,7-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST m 32-125/7
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 16,7-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST m 32-125/11
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 21-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 32-125/11
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 21-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 2ECm32/200C
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 64-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-265 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 32-160/15
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 23,7-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST m 32-160/15
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 23,7-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 2EC32/200B
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 80-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-315 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 40-125/11
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 17-13,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST m 40-125/11
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 13-10,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST m 40-125/15
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 17-13,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 40-125/15
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 17-13,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 32-160/22
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 29,6-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EST 40-125/22
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 23,2-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-700 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Az Aquastrong elismert szivattyúmárka, amely az ügyfelek számára kiváló minőségű, nemzetközi szabványú szivattyúkat kínál, mely megfelel a világ legkülönbözőbb ügyfelei igényeinek, és ezeket a termékeket értékesítés után szervízzel támogatja a jótálásnak megfelelően. Az AQUASTRONG alapvető értékei a termékek hitelességéből és az ügyfelekkel fenntartott kapcsolatokból fakadnak.
Ez a hitelesség megnyilvánul a termék szabványának, megbízhatóságának, garanciájának és fejlesztésének gondos ellenőrzésében. Ez magában foglalja az átláthatóság és az őszinteség iránti elkötelezettségüket az összes érdekelt féllel való kapcsolattartásban is.
Az Aquastrong gyárt és forgalmaz felszíni, kerti szivattyúkat, önfelszívó és nem önfelszívó szivattyúkat egyaránt. Gyárt periférikus, centrifugál szivattyúkat, de jet rendszerűket is. Ez utóbbiakból az EJWm széria raktáron is van, akár azonnal kapható. Ugyanazon a gyártósoron készülnek ezek a termékek Kínában, mint egy másik nagy nevű kínai szivattyúgyártó cég termékei. A gyártást egy olasz csapat felügyeli, nagy sülyt fektetnek a minőséágeelenőrzésre, hogy csak a legkiválóbb termékek kerüljenek forgalmazásra. Köztudott, hogy a Kínában gyártás nagy előnye, az előállítási költség és így a forgalmazási ár alacsonyan tartása, így ezek a szivattyúk bár minőséget képviselnek, mégis megfizethető áron kerülnek piacra.
A cég elsősorban lakossági használatra gyárt nagy teljesítményű szivattyúkat, melyek alkalmasak öntözésre, házi víz ellátásra, víztelenítő feladatokra, nyomásfokozásra, medence vizének megforgatására, különböző élelmiszer ipari feladatok ellátására, folyók, tavak vizének kiemelésére, hűtő- és fűtő rendszerek vizének keringtetésére. Ha betartjuk a alapszabályokat, miszerint a szivattyút fagytól, időjárástól védett, zárt helyen tároljuk, üzemeltetjük, úgy hosszabb élettartamra számíthatunk.
A népszerű EJWm kerti szivattyú akár 40 méter emelőmagassággal kapható, továbbá kiegészítők ami csak kell, szükséges.
Ha megbízható szivattyút keres kedvező áron, válassza Ön is az Aquastrong termékcsaládot! Aquastrong szivattyú akár azonnnal, raktárról.