Aquastrong szivattyú webáruház
Az Aquastrong cég az 1990-es években alakult, Olaszországban, mint egy mindenre kiterjedő szivattyúzási megoldásokat kínáló cég. Az Aquastrong fejleszt és gyárt szivattyúkat házakhoz, házivízellátásra, kertekhez locsolásra, mezőgazdasági felhasználásra és kereskedelmi célokra. A cég kínában gyártatja szivattyúit, azonban olasz fegyület mellett, minőségre törekedve, hogy megbízható szivattyúk kerüljenek ki a gyárból. Napjajinkban az Aquastrong vállalati stratégiája lehetővé teszi, hogy a legjobb ár/érték arányú szivattyúkat dobja piacra. A gyártás fontos része a minőség ellenőrzés az első alkatrészektől a gyártás végéig. Az eredmény rengeteg elégedett vásárló, és egy igazán kedvelt márkanév. tovább olvas >>>
Aquastrong 2ECm25/140M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 49-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 2ECm25/160B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 55-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-168 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 3ECm100S
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 33-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-78 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 3ECSm 100S
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 34-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-78 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 4ECm100S
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 43-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 4ECSm 100S
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 44-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 5ECm100S
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 51-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong 5ECSm 100S
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 52-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK100
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 8-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK100D
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 8-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK120
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 11-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK120D
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 11-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK150
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 9,5-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-550 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK150D
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 9,5-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-550 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK200
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 12,7-6,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-700 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK200D
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 12,7-6,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-700 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK300
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 15-7,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-950 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK300D
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 15-7,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-950 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK400
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 17,5-7,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-1100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK50
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 11,6-7,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EBK50D
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 11,6-7,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EC 220
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 58-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EC 220AH
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 53-42 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EC 230A
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 45-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-900 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EC 250C
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 55-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-900 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EC 250CR
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 52-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-900 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Ecm 100
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 16-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Ecm 130
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 20-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Ecm 146
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 24-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-102 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Ecm 158
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 32-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-125 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Ecm 170-1
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 38-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-125 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Ecm 170M-1
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 30-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong Ecm 190
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 47-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-148 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ECm 220A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 52-43 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ECm 220B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 38-26 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-550 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ECm 220C
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 29-22 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-550 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ECm 230B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 38-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-900 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong ECm 230C
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 30-11 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EGm/1B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 14-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-220 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EH/5AM
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 22-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-490 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EH/5BM
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 18-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EH/6A
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 19-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EH/6AR
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 19-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EH/6CR
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 11-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-700 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EHm/5A
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 14-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-490 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EHm/5B
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 13-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EHm/5BM
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 18-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Aquastrong EHm/5C
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 11-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-420 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Az Aquastrong elismert szivattyúmárka, amely az ügyfelek számára kiváló minőségű, nemzetközi szabványú szivattyúkat kínál, mely megfelel a világ legkülönbözőbb ügyfelei igényeinek, és ezeket a termékeket értékesítés után szervízzel támogatja a jótálásnak megfelelően. Az AQUASTRONG alapvető értékei a termékek hitelességéből és az ügyfelekkel fenntartott kapcsolatokból fakadnak.
Ez a hitelesség megnyilvánul a termék szabványának, megbízhatóságának, garanciájának és fejlesztésének gondos ellenőrzésében. Ez magában foglalja az átláthatóság és az őszinteség iránti elkötelezettségüket az összes érdekelt féllel való kapcsolattartásban is.
Az Aquastrong gyárt és forgalmaz felszíni, kerti szivattyúkat, önfelszívó és nem önfelszívó szivattyúkat egyaránt. Gyárt periférikus, centrifugál szivattyúkat, de jet rendszerűket is. Ez utóbbiakból az EJWm széria raktáron is van, akár azonnal kapható. Ugyanazon a gyártósoron készülnek ezek a termékek Kínában, mint egy másik nagy nevű kínai szivattyúgyártó cég termékei. A gyártást egy olasz csapat felügyeli, nagy sülyt fektetnek a minőséágeelenőrzésre, hogy csak a legkiválóbb termékek kerüljenek forgalmazásra. Köztudott, hogy a Kínában gyártás nagy előnye, az előállítási költség és így a forgalmazási ár alacsonyan tartása, így ezek a szivattyúk bár minőséget képviselnek, mégis megfizethető áron kerülnek piacra.
A cég elsősorban lakossági használatra gyárt nagy teljesítményű szivattyúkat, melyek alkalmasak öntözésre, házi víz ellátásra, víztelenítő feladatokra, nyomásfokozásra, medence vizének megforgatására, különböző élelmiszer ipari feladatok ellátására, folyók, tavak vizének kiemelésére, hűtő- és fűtő rendszerek vizének keringtetésére. Ha betartjuk a alapszabályokat, miszerint a szivattyút fagytól, időjárástól védett, zárt helyen tároljuk, üzemeltetjük, úgy hosszabb élettartamra számíthatunk.
A népszerű EJWm kerti szivattyú akár 40 méter emelőmagassággal kapható, továbbá kiegészítők ami csak kell, szükséges.
Ha megbízható szivattyút keres kedvező áron, válassza Ön is az Aquastrong termékcsaládot! Aquastrong szivattyú akár azonnnal, raktárról.