Calpeda CTm 61
Ár:
48.860 Ft
(38.472 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 330 W |
| Emelőmagasság | 41-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 8-38 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda NGXm 3/100
Ár:
104.740 Ft
(82.472 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 650 W |
| Emelőmagasság | 45,9-21,7m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda NGXm 4/110
Ár:
104.760 Ft
(82.488 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 40-21,1m |
| Szállítási teljesítmény | 5-75 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 22/4EC
Ár:
154.254 Ft
(121.460 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 25-7,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 36/4EC
Ár:
156.528 Ft
(123.250 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 22-6,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 10/4EC
Ár:
158.400 Ft
(124.724 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 26,5-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 36/4EC
Ár:
160.524 Ft
(126.397 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 22-6,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 46/5EC
Ár:
162.344 Ft
(127.830 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 27-7,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 16/6EC
Ár:
163.093 Ft
(128.420 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 34-11 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 54/5EC
Ár:
165.024 Ft
(129.940 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 28-6,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 46/5EC
Ár:
166.341 Ft
(130.977 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 27-7,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 36/6EC
Ár:
166.853 Ft
(131.380 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 33,5-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 16/6EC
Ár:
167.090 Ft
(131.567 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 33,6-11 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 22/7EC
Ár:
167.805 Ft
(132.130 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 44-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPCM 11
Ár:
169.761 Ft
(133.670 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 11,4-4,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPC 11
Ár:
169.761 Ft
(133.670 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 11,4-4,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 54/5EC
Ár:
170.195 Ft
(134.012 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 28,5-6,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 22/7EC
Ár:
171.802 Ft
(135.277 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 44-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 46/7EC
Ár:
176.682 Ft
(139.120 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 38-10,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 16/9EC
Ár:
176.822 Ft
(139.230 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 50-16,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 54/7EC
Ár:
179.159 Ft
(141.070 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 40-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 31/11EC
Ár:
180.200 Ft
(141.890 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 43,8-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 16/9EC
Ár:
180.819 Ft
(142.377 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 50,5-16,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 36/8EC
Ár:
181.762 Ft
(143.120 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 45-13,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 46/7EC
Ár:
181.854 Ft
(143.192 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 38-10,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/4EC
Ár:
182.169 Ft
(143.440 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 26,5-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 31/11EC
Ár:
184.197 Ft
(145.037 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 43,8-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 22/10EC
Ár:
185.331 Ft
(145.930 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 63-18,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 54/7EC
Ár:
185.969 Ft
(146.432 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 39,8-9,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 36/8EC
Ár:
186.934 Ft
(147.192 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 44,7-13,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPCM 21/A
Ár:
188.366 Ft
(148.320 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 13,3-6,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPC 21/A
Ár:
188.366 Ft
(148.320 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 13,3-6,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 22/10EC
Ár:
190.503 Ft
(150.002 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 63-18,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 36/11EC
Ár:
194.196 Ft
(152.910 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 61,4-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 46/10EC
Ár:
196.253 Ft
(154.530 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 54-15,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPCM 31/A
Ár:
196.812 Ft
(154.970 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 15,5-6,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda MPC 31/A
Ár:
196.812 Ft
(154.970 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 15,5-6,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 36/11EC
Ár:
201.005 Ft
(158.272 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 61,4-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 15-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 46/10EC
Ár:
203.177 Ft
(159.982 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 54-15,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 16/14EC
Ár:
203.365 Ft
(160.130 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 78,5-26 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 54/10EC
Ár:
203.556 Ft
(160.280 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 62-14,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-135 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 31/17EC
Ár:
206.134 Ft
(162.310 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 64,5-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDF 22/14EC
Ár:
207.340 Ft
(163.260 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 88-26 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 16/14EC
Ár:
208.537 Ft
(164.202 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 78,5-25,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 31/17EC
Ár:
210.130 Ft
(165.457 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 64,5-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/6EC
Ár:
210.134 Ft
(165.460 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 40-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDM 10/8EC
Ár:
212.700 Ft
(167.480 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 53,5-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SDFM 22/14EC
Ár:
214.150 Ft
(168.622 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 88-26 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-55 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |