Calpeda 4SD szivattyú
Calpeda 4SD 31/11EC
Ár:
180.200 Ft
(141.890 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 43,8-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/4EC
Ár:
182.169 Ft
(143.440 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 26,5-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 31/17EC
Ár:
206.134 Ft
(162.310 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 64,5-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/6EC
Ár:
210.134 Ft
(165.460 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 40-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/8EC
Ár:
234.861 Ft
(184.930 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 53,5-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/6EC
Ár:
245.770 Ft
(193.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 33-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 31/26EC
Ár:
249.796 Ft
(196.690 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 99-28 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/12EC
Ár:
292.646 Ft
(230.430 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 80-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 31/35EC
Ár:
293.421 Ft
(231.040 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 124-30 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/9EC
Ár:
306.730 Ft
(241.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 49-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/17EC
Ár:
382.486 Ft
(301.170 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 113-35 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 31/54EC
Ár:
385.890 Ft
(303.850 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 193-53 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-30 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/12EC
Ár:
390.741 Ft
(307.670 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 66-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/20EC
Ár:
495.605 Ft
(390.240 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 133-41 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/22EC
Ár:
502.920 Ft
(396.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 148-45 m |
| Szállítási teljesítmény | 25-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/15EC
Ár:
516.839 Ft
(406.960 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 83-21 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/24EC
Ár:
521.335 Ft
(410.500 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 160-50 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/17EC
Ár:
543.522 Ft
(427.970 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 94-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/27EC
Ár:
579.742 Ft
(456.490 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 180-56 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 10/30EC
Ár:
601.167 Ft
(473.360 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 200-62 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/23EC
Ár:
671.665 Ft
(528.870 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 127-32 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda 4SD 15/30EC
Ár:
832.777 Ft
(655.730 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 166-42 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-350 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |