FROG szivattyú
A FROG szivattyú gyártója, a kínai Taizhou városában, Zhejiang tartományban található. A vállalkozás fejlettségi szinte lehetővé teszi a minőségi termékek gyártását. Bővebben >>>
FROG 3SDm 1,8/14-0,37
Ár:
64.900 Ft
(51.102 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 56-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 2.5SDm 1.5/24-0,37
Ár:
69.790 Ft
(54.953 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 63-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 4DN4 38/7-0,55
Ár:
69.990 Ft
(55.110 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 48-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-117 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 3SDm 2,5/15-0,55
Ár:
71.650 Ft
(56.417 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 59-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 3SDm 1,8/20-0,55
Ár:
73.400 Ft
(57.795 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 80-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-45 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 4DN4 44/8-0,75
Ár:
74.100 Ft
(58.346 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 57-11 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-117 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 4SFm 3/10-0,55
Ár:
76.790 Ft
(60.465 Ft + ÁFA)
Jelenleg nem elérhető
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 63-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 3SDm 2,5/20-0,75
Ár:
78.110 Ft
(61.504 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 78-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 2.5SDm 1.5/31-0,55
Ár:
79.290 Ft
(62.433 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 82-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 4SFm 2/12-0,55
Ár:
79.390 Ft
(62.512 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 82-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 3SDm 3,5/16-0,75
Ár:
82.450 Ft
(64.921 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 63-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 4SFm 4/10-0,75
Ár:
84.840 Ft
(66.803 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 61-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-110 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 3SDm 3,5/20-0,92
Ár:
87.390 Ft
(68.811 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 920 W |
| Emelőmagasság | 79-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 4SFm 3/13-0,75
Ár:
88.100 Ft
(69.370 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 83-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 2SDm 1/44-0,37
Ár:
89.200 Ft
(70.236 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 36-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 8-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 4SFm 4/14-1,1
Ár:
101.600 Ft
(80.000 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 86-22 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-110 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FROG 4SFm 8/12-1,5
Ár:
118.110 Ft
(93.000 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 71-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-180 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
A FROG egy minőségi gyártmány, Kínából
A cég professzionális merülő szivattyúkat, búvárszivattyúkat, csőkút szivattyúkat gyárt, melyek jellemzője a magas homoktűrés. Fontos szerepet tölt be az iparágban.
A Frog gyártója elkötelezett amellett, hogy létrehozzon és működtessen egy globális szolgáltatási hálózatot, amin keresztül kiváló minőségű szolgáltatást, technikai támogatást nyújthat az ügyfelei számára.