Italtecnica PM5/G nyomáskapcsoló
Ár:
4.520 Ft
(3.559 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V AC |
| Kapcs. áram erősség | 10A(névleges) 16A(max) |
| Csatlakozó | 1/4" |
| Jótállás | 1 év |
Italtecnica PM5/GS nyomáskapcsoló
Ár:
5.240 Ft
(4.126 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V AC |
| Kapcs. áram erősség | 10A(névleges) 16A(max) |
| Csatlakozó | 1/4" |
| Jótállás | 1 év |
Italtecnica PM 12 nyomáskapcsoló
Ár:
5.400 Ft
(4.252 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V AC |
| Kapcs. áram erősség | 10A(névleges) 16A(max) |
| Csatlakozó | 1/4" |
| Jótállás | 1 év |
Italtecnica PT 5 nyomáskapcsoló
Ár:
5.550 Ft
(4.370 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 3x400 V AC |
| Kapcs. áram erősség | 10A(névleges) 16A(max) |
| Csatlakozó | 1/4" |
| Jótállás | 1 év |
Italtecnica PT12 nyomáskapcsoló
Ár:
5.900 Ft
(4.646 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 3x400 V AC |
| Kapcs. áram erősség | 10A(névleges) 16A(max) |
| Csatlakozó | 1/4" |
| Jótállás | 1 év |
Italtecnica PM/5-3W nyomáskapcsoló
Ár:
6.440 Ft
(5.071 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V AC |
| Kapcs. áram erősség | 10A(névleges) 16A(max) |
| Csatlakozó | 1"x1"x1" KBB |
| Jótállás | 1 év |
Italtecnica LP3/18
Ár:
7.900 Ft
(6.220 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V AC |
| Működési tartomány(bar) | Min.0,3 Max.1,8 |
| Csatlakozó | 1/4" BM |
| Gyári beállítás | 0,5-0,95 bar |
| Jótállás | 1 év |
Italtecnica SPIN áramlásérzékelő, szárazonfutás elleni védelem
Ár:
19.600 Ft
(15.433 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Terhelhetőség | 12 A |
| Minimális átfolyásigény | 2,4 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Italtecnica Brio
Ár:
20.500 Ft
(16.142 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Terhelhetőség | 12 A |
| Max. folyadék áteresztés | 100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
| Csatlakozás | 1" KM |
Italtecnica Brio kábellel
Ár:
23.050 Ft
(18.150 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Terhelhetőség | 12 A |
| Max. folyadék áteresztés | 100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
| Csatlakozások | 1" KM |
Italtecnica Brio Tank Digital
Ár:
39.790 Ft
(31.331 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Terhelhetőség | 12 A |
| Max. folyadék áteresztés | 150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
| Csatlakozások | 1" KM |
Italtecnica Sirio Universal XP 2.0
Ár:
167.350 Ft
(131.772 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 1x230 V / 3x230 V |
| Terhelhetőség | 1800 W |
| Max. Áramerősség | 16 A |
| Jótállás | 2 év |
Italtecnica NETTUNO 3P-13A frekvenciaváltó (400V, 7,5 kW)
3-4 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Terhelhetőség | 7,5 kW |
| Jótállás | 1 év |
Italtecnica Sirio Universal
Érdeklődjön!
| Feszültség | 1x230 V / 3x230 V |
| Terhelhetőség | 1500 W |
| Max. Áramerősség | 16 A |
| Jótállás | 2 év |