Leo 2AC kétlépcsős centrifugál szivattyúk
Leo 2AC 300H
Ár:
194.640 Ft
(153.260 Ft + ÁFA)
4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 67-33 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 2AC 220
4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 63-20,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-180 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 2AC 400H
4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 79,5-45,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-250 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |