Leo XCm szivattyú
LEO XCm 158-1
Ár:
38.610 Ft
(30.402 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 35-22 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
LEO XCm 170M-1
Ár:
50.600 Ft
(39.843 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 35-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XCm 25/160A
Ár:
91.100 Ft
(71.732 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 37-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-225 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XC 25/160A
Ár:
98.205 Ft
(77.326 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 37-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-225 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |