Leo XST
Leo XST 40-160/30
Ár:
275.280 Ft
(216.756 Ft + ÁFA)
Webáruházunkban nem rendelhető
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 29-17,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-700 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-125/7
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 16,7-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 32-125/7
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 16,7-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-125/11
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 21-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 32-125/11
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 21-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-160/15
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 23,7-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 32-160/15
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 23,7-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-160/22
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 29,6-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 32-160/22
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 29,6-15 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-160/30
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 33,5-16,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 32-160/30
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 33,5-16,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-200/30
3-4 munkanap
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 42-19,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-200/40
3-4 munkanap
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 50,5-30,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-250/55
3-4 munkanap
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 74,7-37,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 32-250/75
3-4 munkanap
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 92-57,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-125/11
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 17-13,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 40-125/11
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 13-10,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-125/15
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 17-13,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 40-125/15
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 17-13,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-450 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-125/22
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 23,2-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-700 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 40-125/22
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 23,2-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-700 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-160/40
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 36-20,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-200/55
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 42-27 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-700 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-200/75
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 52-32 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-250/92
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 9200 W |
| Emelőmagasság | 59-39,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-250/110
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 67,5-47 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 40-250/150
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 79-60,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 300-800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 50-125/22
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 15,4-11,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-900 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XSTm 50-125/22
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 15,4-11,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-900 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 50-125/30
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 18,8-15,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-900 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 50-125/40
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 23,1-15,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 50-200/92
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 9200 W |
| Emelőmagasság | 46,8-32,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 50-200/110
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 53,5-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-1200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 50-250/150
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 64-41 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-1400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 50-250/185
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 18500 W |
| Emelőmagasság | 73,2-51,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-1400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 50-250/220
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 83-61 m |
| Szállítási teljesítmény | 600-1400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-125/40
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelőmagasság | 17,3-11,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 800-1500 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-125/55
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 21,3-13,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 800-1800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-125/75
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 26-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 800-2000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-160/92
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 9200 W |
| Emelőmagasság | 31,5-21,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 900-2000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-160/110
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 34,5-25,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 900-2000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-160/150
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 41-33 m |
| Szállítási teljesítmény | 900-2000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-200/150
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 46-33 m |
| Szállítási teljesítmény | 900-1800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-200/185
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 18500 W |
| Emelőmagasság | 53,5-41,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 900-1800 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-200K/185
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 18500 W |
| Emelőmagasság | 42-34 m |
| Szállítási teljesítmény | 1200-2300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-200/220
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 59,5-43,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 900-2000 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-200K/220
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 48-41 m |
| Szállítási teljesítmény | 1400-2300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo XST 65-200K/300
Érdeklődjön!
| Feszültség | 400 V |
| Teljesítmény | 30000 W |
| Emelőmagasság | 59-54 m |
| Szállítási teljesítmény | 1400-2300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |