Lowara CA rozsdamentes centrifugál szivattyú
Lowara CA 70/33/D
Ár:
285.106 Ft
(224.493 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 36,9-23,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 70/33/B
Ár:
315.327 Ft
(248.289 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 36,9-23,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 70/33N/B
Ár:
341.765 Ft
(269.106 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 36,9-23,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 70/34/D
Ár:
357.831 Ft
(281.756 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 43,2-29,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 70/45/D
Ár:
364.307 Ft
(286.856 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 49,8-35,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 70/34/B
Ár:
369.469 Ft
(290.920 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 43,2-29,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 70/33N/B
Ár:
378.437 Ft
(297.982 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 36,9-23,9 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 120/33/D
Ár:
380.816 Ft
(299.855 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 37,8-21 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 120/33/B
Ár:
382.966 Ft
(301.548 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 37,8-21 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 70/45/B
Ár:
386.167 Ft
(304.068 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 49,8-35,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 120/35/D
Ár:
387.621 Ft
(305.214 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 48,1-29,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 120/33N/D
Ár:
419.360 Ft
(330.205 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 37,8-21 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 70/34N/D
Ár:
429.366 Ft
(338.084 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 43,2-29,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 120/35/B
Ár:
431.833 Ft
(340.026 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 48,1-29,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 70/45N/D
Ár:
437.045 Ft
(344.130 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 49,8-35,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 70/34N/B
Ár:
444.129 Ft
(349.708 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 43,2-29,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 120/33N/B
Ár:
444.129 Ft
(349.708 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 37,8-21 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 200/33/D
Ár:
451.820 Ft
(355.764 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1850 W |
| Emelőmagasság | 41,2-25,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-210 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 70/45N/B
Ár:
463.369 Ft
(364.858 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 49,8-35,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 120/35N/D
Ár:
468.973 Ft
(369.270 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 48,1-29,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 120/55/D
Ár:
475.855 Ft
(374.689 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 58,2-37,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CAM 120/35N/B
Ár:
517.436 Ft
(407.430 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 48,1-29,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 200/33N/D
Ár:
542.723 Ft
(427.341 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1850 W |
| Emelőmagasság | 41,2-25,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-210 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 120/55N/D
Ár:
547.467 Ft
(431.076 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 58,2-37,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 200/35/D
Ár:
566.986 Ft
(446.445 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 51,9-36,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-210 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 200/55/D
Ár:
629.338 Ft
(495.541 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 60,6-46,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-210 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 200/35N/D
Ár:
680.178 Ft
(535.573 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 51,9-36,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-210 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara CA 200/55N/D
Ár:
755.559 Ft
(594.929 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 60,6-46,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-210 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |