Lowara e-SV T
Lowara 1SV02T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 12,2-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV03T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 18-8,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV04T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 23,5-10,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV05T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 28,9-12,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV06T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 34,2-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV07T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 39,2-15,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV08T005T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47,9-22,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV09T005T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 53,4-24,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV10T005T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 59-26,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV11T005T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 64,5-28,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV02T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 15-6,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV03T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 20,3-8,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV04T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 26,2-10,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV05T005T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 35-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV06T005T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 41,6-18,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV02T003T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 13,7-5,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV03T005T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 21,6-10,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 5SV04T005T
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 27,9-12,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 45-142 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV02T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 12,2-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV03T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 18-8,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV04T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 23,5-10,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV05T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 28,9-12,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV06T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 34,2-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV07T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 39,2-15,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV08T005M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47,9-22,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV09T005M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 53,4-24,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV10T005M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 55,5-26,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV11T005M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 64,5-28,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV12T007M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 73,1-35,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV13T007M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 78,9-38,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV15T007M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 90,5-43,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV17T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 105-51,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV19T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 117-56,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 1SV25T015M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 152-72,7 m |
| Szállítási teljesítmény | 11,7-40 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV02T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 14-6,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV03T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 20,3-8,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV04T003M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 26,2-10,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV05T005M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 33,9-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV06T005M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 41,6-18,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV07T007M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 50-24,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV08T007M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 55,4-27,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV09T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 64,5-31,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV10T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 71,3-34,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV11T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 78-37,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV12T011M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 84,5-40,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV14T015M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 100-48,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV16T015M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 114-54,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Lowara 3SV19T022M
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 138-67,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-73,3 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
A Lowara SV T egy olyan több lépcsős vertikális in-line centrifugál szivattyú, mely AISI 304 rozsdamentes acélból készült, kerek karimákkal mind szívó- mind nyomó oldalon.
Alkalmazási területei:
- Vízkezelés, mely mentes szilárd részecskéktől, lakossági, ipari és mezőgazdasági szektorban
- Nyomásfokozásra, vízellátásra
- Locsoló rendszerekhez
- Mosó rendszerekhez
- Vízkezelő erőművekben
- Közepesen agresszív folyadékok kezelése, desztillált víz, víz és glikol keverékének továbbítására
- Meleg és hideg víz keringtetésére, hűtő- és kondícionáló berendezésekhez
- Bojler vízutánpótlására
- Gyógyszeriparban, étel és ital gyártásban
Előnyei:
- Nyomástávadóval szerelve
- Ellenidomok nélkül kapható
- Három fázisú kivitelben is kapható
- IE3 hatékonyságú motorral szerelve (0,75 kW felett)
- Az IE3 hatékonysági szint csak a motorra vonatkozik és nem a teljes szivattyúra, ahol a hidraulika a motorral van integrálva.
Jelölések magyarázatai:
Példa: 10SV05T022T
10 Névleges áramlás, m3/h
SV Széria neve
05 Járókerekek száma
T T= AISI 304 rozsdamentes acél, ovális karimákkal
022 Motor névleges teljesítménye (kW x 10)
T M= egy fázis, T= három fázis
/D IE3 motor hatékonyság (csak három fázisnál)
A Lowara SV T szigetelési osztálya F (155 °C), IP55 védelemmel rendelkezik.
A szivattyú test és a járókerekek teljes egészében AISI 304 rozsdamentes acélból készültek. Az elasztomer EPDM gumi, a tengelytömítés szilikon karbid-szén.
A szivattyú széria a WRAS, ACS és D. M 174 által jóváhagyva, mint ivóvizes használatra.
A Lowara SV T széria megbízható és hosszú távon lehet rá számítani. Igazi minőség a Lowara-tól, mely meghálálja bizalmát.