Pedrollo 2-5CR
Pedrollo 2CR 80X
Ár:
100.540 Ft
(79.165 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 26-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 3CR 80X
Ár:
105.990 Ft
(83.457 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 450 W |
| Emelőmagasság | 38-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 2CR 80
Ár:
106.980 Ft
(84.236 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 26-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 3CR 100X
Ár:
111.440 Ft
(87.748 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 37-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 4CR 80X
Ár:
113.910 Ft
(89.693 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 50-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 3CR 80
Ár:
115.400 Ft
(90.866 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 450 W |
| Emelőmagasság | 38-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 3CR 100
Ár:
121.340 Ft
(95.543 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 37-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 4CR 80
Ár:
126.300 Ft
(99.449 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 50-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 4CR 100X
Ár:
128.770 Ft
(101.394 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 50-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-130 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 4CR 100
Ár:
138.180 Ft
(108.803 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 50-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-130 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 5CR 80
Ár:
147.590 Ft
(116.213 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 66-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 5CR 100
Ár:
147.590 Ft
(116.213 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 62-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-130 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |