Pedrollo kiegészítő termékek
Pedrollo szivattyúk opcionális elemei.
pl. Hűtőköpeny csőszivattyúk ciszternákban vagy egyéb vízgyűjtőkben való üzemeltetéséhez, szennyvíz szivattyúkhoz lábkészletek vezetőcsöves telepítéshez stb.
Pedrollo KGE KIT szívókészlet
Ár:
29.220 Ft
(23.008 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Típushoz | Pedrollo Top Multi Evo |
| Tömlő hossza | 1,5 m |
| Tömlő átmérő | 30 mm |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 32x50 csőkarima készlet F szivattyúkhoz
Ár:
30.700 Ft
(24.173 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Szívóoldali karima | DN50 |
| Nyomóoldali karima | DN32 |
| Furatok | 18 mm |
Pedrollo telepítő készlet UP szivattyúk vízszintes telepítéséhez
Ár:
31.200 Ft
(24.567 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
Pedrollo 40x65 csőkarima készlet F szivattyúkhoz
Ár:
33.680 Ft
(26.520 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Szívóoldali karima | DN65 |
| Nyomóoldali karima | DN40 |
| Furatok | 18 mm |
Pedrollo 50x65 csőkarima készlet F szivattyúkhoz
Ár:
34.670 Ft
(27.299 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Szívóoldali karima | DN65 |
| Nyomóoldali karima | DN50 |
| Furatok | 18 mm |
Pedrollo 65x80 csőkarima készlet F szivattyúkhoz
Ár:
39.620 Ft
(31.197 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Szívóoldali karima | DN80 |
| Nyomóoldali karima | DN65 |
| Furatok | 18 mm |
Pedrollo TRITUS lábkészlet vízszintes TR 0.75-TR 1.3
Ár:
43.580 Ft
(34.315 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
Pedrollo TRITUS lábkészlet vízszintes TR 1.5-TR 2.2
Ár:
43.580 Ft
(34.315 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
Pedrollo 80x100 csőkarima készlet F szivattyúkhoz
Ár:
49.530 Ft
(39.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Szívóoldali karima | DN100 |
| Nyomóoldali karima | DN80 |
| Furatok | 18 mm |
Pedrollo TRITUS lábkészlet vízszintes TR 2.2 AP-TR 3 AP-TR 3-TR 4
Ár:
52.000 Ft
(40.945 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
Pedrollo 100x125 csőkarima készlet F szivattyúkhoz
Ár:
61.410 Ft
(48.354 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Szívóoldali karima | DN125 |
| Nyomóoldali karima | DN100 |
| Furatok | 18 mm |
Pedrollo TRITUS lábkészlet függőleges TR 0.75-TR 1.3
Ár:
75.280 Ft
(59.276 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
Pedrollo TRITUS lábkészlet függőleges TR 1.5-TR 2.2
Ár:
75.280 Ft
(59.276 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
Pedrollo TRITUS lábkészlet függőleges TR 2.2 AP-TR 3 AP-TR 3-TR 4
Ár:
83.700 Ft
(65.906 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
Pedrollo hűtő burkolat 4SR 0,37-0,75 kW-ig
Ár:
85.680 Ft
(67.465 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Használati korlát | 0,37-0,75 kW-ig |
Pedrollo hűtő burkolat 4SR 1,1-2,2 kW-ig
Ár:
92.120 Ft
(72.535 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Használati korlát | 1,1-2,2 kW-ig |
Pedrollo hűtő burkolat 4SR 3-7,5 kW-ig
Ár:
95.590 Ft
(75.268 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Használati korlát | 3-7,5 kW-ig |
Csatlakozó láb készlet PMC 50 és PVXC 50 szivattyúkhoz
Száll idő 4-5 munkanap
| Csőkarima ellendarab | 2,5" |
Csatlakozó láb készlet PMC 70 és PVXC 70 szivattyúkhoz
Száll idő 4-5 munkanap
| Csőkarima ellendarab | 3" |