Pedrollo NK
Pedrollo NK 2/3
Ár:
221.890 Ft
(174.717 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NK 4/3
Ár:
221.890 Ft
(174.717 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 39,5-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NK 2/4
Ár:
231.800 Ft
(182.520 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 62,5-32 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NK 4/4
Ár:
231.800 Ft
(182.520 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 53-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NK 2/5
Ár:
244.670 Ft
(192.654 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 78-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NK 4/5
Ár:
244.670 Ft
(192.654 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 66-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NK 8/3
Ár:
244.670 Ft
(192.654 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 40,5-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NK 2/6
Ár:
252.600 Ft
(198.898 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 94-48 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NK 4/6
Ár:
252.600 Ft
(198.898 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 79-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NK 8/4
Ár:
252.600 Ft
(198.898 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 54-21,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-160 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |