Pedrollo NKm ásottkút szivattyú
Pedrollo NKm 2/2 úszókapcsoló nélkül
Ár:
211.320 Ft
(166.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 32-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/3 úszókapcsoló nélkül
Ár:
218.940 Ft
(172.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállási idő | 2 év |
Pedrollo NKm 4/3 úszókapcsoló nélkül
Ár:
218.940 Ft
(172.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 39,5-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 4/3-GE
Ár:
223.520 Ft
(176.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 39,5-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/2-GE
Ár:
227.800 Ft
(179.370 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 32-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/4 úszókapcsoló nélkül
Ár:
229.100 Ft
(180.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 62,5-32 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 4/4 úszókapcsoló nélkül
Ár:
229.100 Ft
(180.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 53-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 4/4-GE
Ár:
233.680 Ft
(184.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 53-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/4-GE
Ár:
233.680 Ft
(184.000 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 62,5-32 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/3-GE
Ár:
234.300 Ft
(184.488 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 2/5 úszókapcsoló nélkül
Ár:
242.310 Ft
(190.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 78-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 4/5 úszókapcsoló nélkül
Ár:
242.310 Ft
(190.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 66-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo NKm 8/3-GE
Ár:
252.540 Ft
(198.850 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 40,5-16,2 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-160 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NKm 2/5-GE
Ár:
252.900 Ft
(199.134 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 78-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NKm 4/5-GE
Ár:
252.900 Ft
(199.134 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 66-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NKm 2/6 úszókapcsoló nélkül
Ár:
255.010 Ft
(200.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 94-48 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NKm 4/6 úszókapcsoló nélkül
Ár:
255.010 Ft
(200.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 79-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NKm 2/6-GE
Ár:
259.080 Ft
(204.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 94-48 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NKm 4/6-GE
Ár:
259.080 Ft
(204.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 79-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-120 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo NKm 8/4-GE
Ár:
265.560 Ft
(209.102 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 54-21,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-160 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |