Pedrollo PQA
Pedrollo PQA 60
Ár:
92.620 Ft
(72.929 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 38-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 2-32 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo PQA 70
Ár:
134.720 Ft
(106.079 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 62-8 m |
| Szállítási teljesítmény | 2-45 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo PQA 72
Ár:
142.150 Ft
(111.929 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 62-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo PQA 90
Ár:
147.100 Ft
(115.827 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 86-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 2-38 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |