Pedrollo UPm
Pedrollo UPm 2/3
Ár:
218.940 Ft
(172.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 47-25 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/3
Ár:
218.940 Ft
(172.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 39-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 2/3-GE
Ár:
223.520 Ft
(176.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 46-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/3-GE
Ár:
223.520 Ft
(176.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 39-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 2/4
Ár:
229.100 Ft
(180.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 62-33 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/4
Ár:
229.100 Ft
(180.394 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 52-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 2/4-GE
Ár:
233.680 Ft
(184.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 61-31 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/4-GE
Ár:
233.680 Ft
(184.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 52-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 2/5
Ár:
242.310 Ft
(190.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 78-41 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/5
Ár:
242.310 Ft
(190.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 65-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 2/5-GE
Ár:
246.380 Ft
(194.000 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 79-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/5-GE
Ár:
246.380 Ft
(194.000 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 65-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 8/3-GE
Ár:
246.380 Ft
(194.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 39-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-180 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 2/6
Ár:
255.010 Ft
(200.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 94-50 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/6
Ár:
255.010 Ft
(200.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 78-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 2/6-GE
Ár:
259.080 Ft
(204.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 93-48 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 4/6-GE
Ár:
259.080 Ft
(204.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 78-24 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo UPm 8/4-GE
Ár:
259.080 Ft
(204.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 51-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-180 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |