Pedrollo ZXm
Pedrollo ZXm 1A/40
Ár:
128.770 Ft
(101.394 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 10,5-1,5m |
| Szállítási teljesítmény | 25 - 400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo ZXm 1B/40
Ár:
135.710 Ft
(106.858 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 4 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 500 W |
| Emelőmagasság | 8.5 - 1 m |
| Szállítási teljesítmény | 25 - 350 l/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo ZXm 1A/40 10 méter tápvezetékkel
Ár:
138.180 Ft
(108.803 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 10,5-1,5m |
| Szállítási teljesítmény | 25 - 400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo ZXm 2/30
Ár:
138.180 Ft
(108.803 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 12,5-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25 - 320 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo ZXm 2/40
Ár:
140.660 Ft
(110.756 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 11-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25 - 400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo ZXm 2/30-GM
Ár:
144.620 Ft
(113.874 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 12,5- 2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25 - 320 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo ZXm 1B/40 10 méter tápvezetékkel
Ár:
145.120 Ft
(114.268 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 4 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 500 W |
| Emelőmagasság | 8.5 - 1 m |
| Szállítási teljesítmény | 25 - 350 l/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo ZXm 2/40-GM
Ár:
147.100 Ft
(115.827 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 11-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 25 - 400 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |