Pontaqua szivattyúk
PONTAQUA Szivattyú előszűrővel 4 m3/h
Ár:
54.000 Ft
(42.520 Ft + ÁFA)
Jelenleg nem elérhető
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 180 W |
| Max medence méret | 12 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 4 m3/óra |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA Szivattyú előszűrővel 6 m3/h
Ár:
60.000 Ft
(47.244 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Max medence méret | 18 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 6 m3/óra |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA Szivattyú előszűrővel 7 m3/h
Ár:
75.000 Ft
(59.055 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Max medence méret | 21 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 7 m3/óra |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA Szivattyú előszűrővel 8 m3/h
Ár:
78.000 Ft
(61.417 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Max medence méret | 24 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 8 m3/óra |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA szivattyú előszűrővel 12 m3/h
Ár:
85.000 Ft
(66.929 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Max medence méret | 36 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 12 m3/óra |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA szivattyú előszűrővel 9 m3/h
Ár:
86.000 Ft
(67.717 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 800 W |
| Max medence méret | 27 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 9 m3/óra |
| Jótállás | 2 év |
Sandy Mini homokszűrős vízforgató 4 m3/h
Ár:
90.000 Ft
(70.866 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 180 W |
| Max. medence méret | 12 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 4 m3/h |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA Szivattyú előszűrővel 14 m3/h
Ár:
95.000 Ft
(74.803 Ft + ÁFA)
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Max medence méret | 42 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 14 m3/óra |
| Jótállás | 2 év |
Sandy homokszűrős vízforgató 6 m3/h
Ár:
112.000 Ft
(88.189 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 260 W |
| Max. medence méret | 18 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 6 m3/h |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA Szivattyú előszűrővel 17 m3/h
Ár:
114.000 Ft
(89.764 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Max medence méret | 51 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 17 m3/óra |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA szivattyú előszűrővel 22 m3/h
Ár:
121.000 Ft
(95.276 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Max medence méret | 66 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 22 m3/h |
| Jótállás | 2 év |
Sandy plus homokszűrős vízforgató 8m3/h
Ár:
151.000 Ft
(118.898 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 500 W |
| Max. medenceméret | 24 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 8 m3/h |
| Jótállás | 2 év |
Sandy max homokszűrős vízforgató 11 m3/h
Ár:
182.000 Ft
(143.307 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Max. medence méret | 33 m3 |
| Szállítási teljesítmény | 11 m3/h |
| Jótállás | 2 év |
PONTAQUA Szivattyúk
A Pontaqua szivattyúk egy hazai nagykereskedő saját márkás termékei, melyek előszűrős változatban könnyen tisztítható tartályba választják le a nagyobb szilárd szemcséket.
A szivattyubolt.hu kínálatában 3-22 m3/h vízforgató képességű előszűrős szivattyúik és homokszűrős víztisztító berendezésik is megtalálhatók .