Sanipump
Basic WC+2
Ár:
94.990 Ft
(74.795 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 8-0 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Optimini WC+2
Ár:
114.990 Ft
(90.543 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 400 W |
| Emelőmagasság | 7-0 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Basic+ WC+2
Ár:
114.990 Ft
(90.543 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 8-0 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Optimum2 WC+3
Ár:
134.990 Ft
(106.291 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 400 W |
| Emelőmagasság | 7-0 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-145 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Maximum WC+3
Ár:
214.989 Ft
(169.283 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 800 W |
| Emelőmagasság | 8-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 70-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |