UR SMT szivattyú
UR SMT 40-24 V
Ár:
139.700 Ft
(110.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 24 V |
| Szállítási teljesítmény | 40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
UR SMT 40-12 V fali gázolajátfejtő egység
Ár:
158.750 Ft
(125.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 12 V |
| Szállítási teljesítmény | 40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
UR SMT 60-12 V
Ár:
177.800 Ft
(140.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 12 V |
| Szállítási teljesítmény | 60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
UR SMT 60-24 V
Ár:
184.150 Ft
(145.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 24 V |
| Szállítási teljesítmény | 60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
UR SMT 3000 CIMTEK PA6 KIT
Ár:
226.060 Ft
(178.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Szállítási teljesítmény | 50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
UR SMT 4800 N
Ár:
241.300 Ft
(190.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Szállítási teljesítmény | 80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
UR SMT 7000
Ár:
292.100 Ft
(230.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Szállítási teljesítmény | 120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
UR SMT 4800 CIMTEK PA6 KIT ASP
Ár:
304.800 Ft
(240.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Szállítási teljesítmény | 80 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
UR SMT 80-12 V
Ár:
330.200 Ft
(260.000 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 12 V |
| Szállítási teljesítmény | 80 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
UR SMT 3000
Jelenleg nem elérhető
| Feszültség | 230 V |
| Szállítási teljesítmény | 50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |