Lowara ásottkút szivattyú
Lowara Scuba 3SC5/07C G L20 DE A
Ár:
197.568 Ft
(155.565 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 51,1-22 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara Scuba 5SC4/07C G L20 DE A
Ár:
208.902 Ft
(164.490 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 4 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 39,4-13,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara Scuba 3SC7/09C G L20 DE A
Ár:
211.382 Ft
(166.442 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 68,6-27,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara Scuba 5SC5/09C G L20 DE A
Ár:
215.746 Ft
(169.879 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 48,9-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara Scuba 5SC6/11C G L20 DE A
Ár:
223.171 Ft
(175.725 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 58,3-18,6 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara Scuba 3SC8/11C G L20 DE A
Ár:
230.293 Ft
(181.333 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 75,6-29,3 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Lowara Scuba 5SC5/09T G L20 DE A
Ár:
312.784 Ft
(246.287 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 3 hét
| Feszültség | 3x400V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 48,9-16,4 m |
| Szállítási teljesítmény | 40-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |