Kerti szivattyú 51-70 liter/perc-ig
Nagyobb kertek, öntözőrendszerek, csepegtetőrendszerek, állatitatók és kis épületek vízellátására alkalmas kerti szivattyúk.
Elpumps JPV 900
Ár:
57.780 Ft
(45.496 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 35-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-65 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
AL-KO Jet 4000 Comfort
Ár:
87.900 Ft
(69.213 Ft + ÁFA)
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Emelőmagasság | 42-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-56 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
Pedrollo JSWm 1A
Ár:
89.150 Ft
(70.197 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 43-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 4 év |
AL-KO Jet 5000 Comfort
Ár:
99.900 Ft
(78.661 Ft + ÁFA)
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Emelőmagasság | 47-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-65 liter/perc |
| Jótállás | 3 év |
FORAS JA 106N M
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 740 W |
| Emelőmagasság | 44.3-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FORAS JA 126 M
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 880 W |
| Emelőmagasság | 48,5-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FORAS JA 126/2 M
Száll idő 3-5 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 880 W |
| Emelőmagasság | 48,5-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FORAS JA 146 M
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 55,7-28,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
FORAS JA 146/2 M
Száll idő 3-5 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 55,7-28,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo JSWm 2AX
Megszűnt típus
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 55-28 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-70 liter/perc |
| Jótállás | 4 év |