NERO napelemes búvárszivattyú
Napelemről működtethető NERO csőbúvár szivattyúk.
NERO SOLAR2 2" 2/35-24-200
Ár:
225.500 Ft
(177.559 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 24 V |
| Teljesítmény | 200 W |
| Emelőmagasság | 29-1 m |
| Szállítási teljesítmény | 7-25 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO SOLAR3 3" 4/35-24-300S +20m kábel napelemes csőbúvár szivattyú
Érdeklődjön!
| Feszültség | 30-48 V |
| Teljesítmény | 300 W |
| Emelőmagasság | 30-4 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO SOLAR3 5,2/50-48-600 20m napelemes búvárszivattyú
Érdeklődjön!
| Feszültség | 48 V |
| Teljesítmény | 600 W |
| Emelőmagasság | 48-7 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |