ROZSDAMENTES SZIVATTYÚ
NERO 3RSm 2/8-0.18kW
Ár:
64.500 Ft
(50.787 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 180 W |
| Emelőmagasság | 34-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO 3RSm 2/11-0.25kW
Ár:
65.900 Ft
(51.890 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 46-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 3XRm 2/8-0.18
Ár:
70.440 Ft
(55.465 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 180 W |
| Emelőmagasság | 34-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-45 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 3XRm 2/11-0.25
Ár:
74.990 Ft
(59.047 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 46-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-45 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO 2RSm 0,7/38-0.37kW
Ár:
75.350 Ft
(59.331 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 45-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 4-14 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
LEO AMSm 70/0.37
Ár:
75.600 Ft
(59.528 Ft + ÁFA)
4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 19-12,1 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO 3RSm 2/15-0.37kW
Ár:
76.000 Ft
(59.843 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 64-33 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO 3RSm 3/16-0.55kW
Ár:
79.900 Ft
(62.913 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 63-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO TRSm 100/71
Ár:
79.990 Ft
(62.984 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 69-31 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-100 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 3XRm 2/15-0.37
Ár:
82.440 Ft
(64.913 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 64-27 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-45 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
LEO AMSm 70/0.55
Ár:
82.570 Ft
(65.016 Ft + ÁFA)
4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 27-19 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO 3RSm 2/21-0.55kW
Ár:
86.990 Ft
(68.496 Ft + ÁFA)
3-4 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 86-38 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-40 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Jiadi 125SCM405A-0,9/25m 5"
Ár:
87.480 Ft
(68.882 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 900 W |
| Emelőmagasság | 51-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 3XRm 3/16-0.55
Ár:
89.460 Ft
(70.441 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 60-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Elpumps BP2 SP ProLine
Ár:
90.000 Ft
(70.866 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Emelőmagasság | 80-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-20 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 2CRm 80X
Ár:
91.130 Ft
(71.756 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 26-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo JCRm 1C
Ár:
92.620 Ft
(72.929 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 32-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Jiadi 125SCM406A-1,1/25m 5"
Ár:
92.620 Ft
(72.929 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 58-13 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo JCRm 1B
Ár:
93.110 Ft
(73.315 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 480 W |
| Emelőmagasság | 34-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
LEO AMSm 70/0.75
Ár:
93.380 Ft
(73.528 Ft + ÁFA)
Jelenleg nem elérhető
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 30-23 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 3XRm 2/21-0.55
Ár:
96.750 Ft
(76.181 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 89-38 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-45 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 3CRm 80X
Ár:
97.070 Ft
(76.433 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 450 W |
| Emelőmagasság | 38-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
LEO AMSm 120/1.1
Ár:
97.970 Ft
(77.142 Ft + ÁFA)
4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 27-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 60-160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo JCRm 1A
Ár:
98.060 Ft
(77.213 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 43-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
LEO AMSm 210/1.1
Ár:
99.180 Ft
(78.094 Ft + ÁFA)
4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 18.7-13.6 m |
| Szállítási teljesítmény | 120-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 2CR 80X
Ár:
100.540 Ft
(79.165 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 26-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 3XRm 4/17-0.75
Ár:
100.790 Ft
(79.362 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 66-21 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo RXm 1
Ár:
101.530 Ft
(79.945 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 7 - 2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo JCR 1C
Ár:
102.030 Ft
(80.339 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 32-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 3CRm 100X
Ár:
102.520 Ft
(80.724 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 37-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-120 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Leo 3XRm 3/21-0.75
Ár:
103.090 Ft
(81.173 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 79-31 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo JCR 1B
Ár:
103.510 Ft
(81.504 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 480 W |
| Emelőmagasság | 34-12 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Jiadi 100QJD208-0.55
Ár:
103.730 Ft
(81.677 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 52-40 m |
| Szállítási teljesítmény | 17-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda NGXm 3/100
Ár:
104.740 Ft
(82.472 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 650 W |
| Emelőmagasság | 45,9-21,7m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Calpeda NGXm 4/110
Ár:
104.760 Ft
(82.488 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 40-21,1m |
| Szállítási teljesítmény | 5-75 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Elpumps BP 1/4 ProLine
Ár:
104.760 Ft
(82.488 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Emelőmagasság | 55-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-50 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 4CRm 80X
Ár:
105.000 Ft
(82.677 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 50-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo RXm 2
Ár:
105.490 Ft
(83.063 Ft + ÁFA)
Száll idő 2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 9,5 - 2,8 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 190 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 3CR 80X
Ár:
105.990 Ft
(83.457 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 450 W |
| Emelőmagasság | 38-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 3CRm 80
Ár:
105.990 Ft
(83.457 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 450 W |
| Emelőmagasság | 38-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-80 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO TSSm 150/58
Ár:
105.990 Ft
(83.457 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 55-20 m |
| Szállítási teljesítmény | 20-150 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo CPm 100-ST4
Ár:
106.480 Ft
(83.843 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 15,5-6,5m |
| Szállítási teljesítmény | 10-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo 2CR 80
Ár:
106.980 Ft
(84.236 Ft + ÁFA)
Száll idő kb 2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 26-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-70 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo JCR 1A
Ár:
107.970 Ft
(85.016 Ft + ÁFA)
Száll idő 1-2 hét
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 43-17 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-60 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Elpumps BP 3/3 ProLine
Ár:
108.000 Ft
(85.039 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 55-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 10-45 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo RX 1
Ár:
108.960 Ft
(85.795 Ft + ÁFA)
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 250 W |
| Emelőmagasság | 7 - 2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 160 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
NERO 3RSm 4/24-1.1kW
Ár:
110.390 Ft
(86.921 Ft + ÁFA)
2-3 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1100 W |
| Emelőmagasság | 97-33 m |
| Szállítási teljesítmény | 5-90 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Pedrollo RXm 2/20 Vortex
Ár:
110.450 Ft
(86.969 Ft + ÁFA)
Áruházi raktáron :-)
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 370 W |
| Emelőmagasság | 7,5 - 2 m |
| Szállítási teljesítmény | 20 - 190 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |