Elektromos zagyszivattyúk
Tsurumi GPN35.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 16-4 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-1800 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi GPN411
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelõmagasság | 18-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-3200 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi GPN415
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelõmagasság | 21-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-4100 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi GPN422
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelõmagasság | 34-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-3650 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi GPN622
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelõmagasság | 30-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 400-3700 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi GSZ2-75-4
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 75000 W |
| Emelõmagasság | 50-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 1000-12500 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi GSZ2-75-4L
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 75000 W |
| Emelõmagasság | 35-9 m |
| Szállítási teljesítmény | 6000-17500 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi HSD2.55S
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 550 W |
| Emelőmagasság | 12-1,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 30-220 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS1022
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 12-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 4000-12000 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS2-100
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 6000 W |
| Emelõmagasság | 17-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-2350 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS2-150
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 9000 W |
| Emelõmagasság | 21-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 400-3200 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS2-200
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 18000 W |
| Emelõmagasság | 30-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-4300 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS2-69
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 9000 W |
| Emelőmagasság | 20-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 500-4200 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS2-80
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 4000 W |
| Emelõmagasság | 15-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 200-1600 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS2-89
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 9000 W |
| Emelőmagasság | 14-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 1000-5200 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS-43
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 13-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 500-1800 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS-63
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 7-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 500-3000 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS-65.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 16-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 500-3000 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS815
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 15000 W |
| Emelőmagasság | 21-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 1000-6500 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS822
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 34-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 1000-5000 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS822L
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 22000 W |
| Emelőmagasság | 24-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 1000-6000 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KRS-85.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 10-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 500-4800 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTD22.0
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Emelõmagasság | 18-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 80-500 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTD33.0
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelõmagasság | 20-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 100-800 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTV2-15
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 18-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 33-400 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTV2-22
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 23-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 33-516 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTV2-37
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3700 W |
| Emelőmagasság | 26-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 33-816 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTV2-37H
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3700 W |
| Emelőmagasság | 32-18 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-500 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTV2-50
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Emelőmagasság | 18-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-400 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTV2-8
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 12-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 33-316 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTV2-80
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Emelőmagasság | 22-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 33-700 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTV3-55
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 34-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-1000 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTVE21.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 18-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-400 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTVE22.2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 22-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-533 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTVE2.75
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 750 W |
| Emelőmagasság | 14-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 33-383 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTVE33.7
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3700 W |
| Emelőmagasság | 26-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-816 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTVE35.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 34-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-966 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ21.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 20-3 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-416 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ22.2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 24-6 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-466 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ23.7
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3700 W |
| Emelőmagasság | 34-16 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-466 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ31.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Emelőmagasság | 14-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-650 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ32.2
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Emelőmagasság | 20-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-750 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ33.7
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3700 W |
| Emelőmagasság | 28-4 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-750 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ35.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 32-5 m |
| Szállítási teljesítmény | 133-1083 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ411
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 11000 W |
| Emelőmagasság | 48-10 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-1333 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ43.7
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 3700 W |
| Emelőmagasság | 18-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 83-1416 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ45.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 5500 W |
| Emelőmagasság | 22-2 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-1666 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |
Tsurumi KTZ47.5
Száll idő 4-5 munkanap
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 7500 W |
| Emelőmagasság | 38-14 m |
| Szállítási teljesítmény | 166-1250 liter/perc |
| Jótállás | 1 év |