Tsurumi 50GY21.1S
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 1100 W Emelőmagasság 16-1 m Szállítási teljesítmény 50-300 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 50GY21.1S
- Gyártó: Tsurumi
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 20méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 1100 Watt |
| Emelőmagasság | 16-1 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 50-300 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 50 mm |
| Max folyadék hőmérséklet | 35 °C |
| Szivattyú ház | Szürke acélöntvény EN-GJL-250 |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X5CrNiMo17-12-2 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | Szürke acélöntvény EN-GJL-250 |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 10 méteren 180 liter/perc |
| Súly | 31.7kg |
| Részletes ismertető | Tsurumi 50GY21.1S darálós szivattyú termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
A Tsurumi 50GY21.1S egy egyfázisú darálós szivattyú, nyitott csatornás vágómechanizmussal mely a szálas anyagokat összevágja, ez által eltömődésmentességet biztosít. Alkalmas kommunális szennyvíz szivattyúzására.
A vágómechanizmus egy álló vágógyűrűből és egy forgó késből áll. A ház anyaga Szürke acél öntvény, a tengely Rozsdamentes acél dupla mechanikus tömítéssel, a járókerék Többcsöves csatorna, vágómechanizmussal melynek anyaga rozsdamentes acél. Teljesítménye 1100w. A szivattyú 2 pólusú indukciós motorral rendelkezik.
Rendelhető Vezetősín készlettel is.