Tsurumi 50PUA2.75
-
Feszültség 3x400 V Teljesítmény 750 W Emelõmagasság 13-2 m Szállítási teljesítmény 25-340 liter/perc Jótállás 1 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 50PUA2.75
- Gyártó: Tsurumi
szállítás
raktárkészlet
elakadt
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 12méter |
| Jótállás | 1 év |
| Feszültség | 400 Volt |
| Teljesítmény | 750 Watt |
| Emelőmagasság | 13-2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 25-340 liter/perc |
| Nyomó csatlakozás | 50 mm |
| Max folyadék hőmérséklet | 40 °C |
| Max szemcseméret | 35 mm |
| Szivattyú ház | Erősített üvegszálas műanyag |
| Tengely | Rozsdamentes acél EN-X5CrNi18-10 |
| Tengelytömítés | Szilikon-karbid olajfürdőben |
| Járókerék | erősített üvegszálas műanyag |
| Kábelhossz | 10 méter |
| Szállítási teljesítmény a legjobb hatásfokon | 9 méteren 200 liter/perc |
| Súly | 8.9kg |
| Részletes ismertető | Tsurumi 50PUA2.75 szennyvíz szivattyú termékismertető (Katt ide!) |
Leírás
A Tsurumi 50PUA2.75 egy háromfázisú, házi felhasználásra készült szennyvíz szivattyú. Alkalmas kommunális szennyvíz, szilárd anyagokat tartalmazó víz szivattyúzására, 35 mm szemcsenagyságig. Könnyített kivitel, tartósság és kopásállóság jellemzi, teljesítmény 750w.
Direkt indítású móddal rendelkezik. A motor indukciós, 2 pólusú, védelméről hőfokkapcsoló gondoskodik.
A ház anyaga műanyag, a tengely rozsdamentes acél, dupla mechanikus tömítéssel, a járókerék örvénykamrás, erősített üvegszálas műanyag.