UR GT 70
-
Feszültség Szállítási teljesítmény liter/perc Jótállás 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 138238
- Gyártó: UR
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 1180 Watt |
| Szívó csatlakozás | 5/4" |
| Nyomó csatlakozás | 1" |
| Védelem | IP55 |
| Súly | 16kg |
Leírás
120 l/min teljesítményű, PS 70 szívattyúval szállított, mérőegység nélküli berendezés.
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!