Wilo Yonos PICO-D 30/1-8
-
Feszültség 230 V Teljesítmény 75 W Emelőmagasság 7-2 m Szállítási teljesítmény 16-66 liter/perc Garancia 2 év -
Elérhetőség:
Száll idő 4-5 munkanap
- Gyártó cikkszám: 4230949
- Gyártó: Wilo
Villámgyors
szállítás
szállítás
Raktáron lévő termékek szállítása, akár 1 munkanapon belül
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Több ezer termék pilisvörösvári vagy külső raktárról
Segítünk ha
elakadt
elakadt
Bármilyen kérdése adódik rendelés előtt vagy rendelés során, segítünk
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Max emelőmagasság | 7méter |
| Jótállás | 2 év |
| Feszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 75 Watt |
| Emelőmagasság | 7-2 m |
| A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények | 16-66 liter/perc |
| Szívó csatlakozás | G 2 |
| Nyomó csatlakozás | G 2 |
| Max folyadék hőmérséklet | 95 °C |
| Szivattyú ház | vasöntény |
| Tengely | rozsdamentes acél |
| Járókerék | PP-GF40 |
| Kábelhossz | 0 méter |
| Védelem | IPX2D |
| Súly | 5.2kg |
Fórum
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!