Foras DS rozsdamentes acél szennyvíz szivattyúk
Foras DS 100
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Emelőmagasság | 9-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 100/2
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Emelőmagasság | 9-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 100/2 G
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Emelőmagasság | 9-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 100/2 T
Érdeklődjön!
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Emelőmagasság | 9-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 100 G
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Emelőmagasság | 9-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 100 T
Érdeklődjön!
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Emelőmagasság | 9-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-300 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 80
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1050 W |
| Emelőmagasság | 6,3-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 80/2
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1050 W |
| Emelőmagasság | 6,3-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 80/2 G
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1050 W |
| Emelőmagasság | 6,3-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 80/2 T
Érdeklődjön!
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1050 W |
| Emelőmagasság | 6,3-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 80 G
Érdeklődjön!
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 1050 W |
| Emelőmagasság | 6,3-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |
Foras DS 80 T
Érdeklődjön!
| Feszültség | 3x400 V |
| Teljesítmény | 1050 W |
| Emelőmagasság | 6,3-3,5 m |
| Szállítási teljesítmény | 50-200 liter/perc |
| Jótállás | 2 év |